Targi bielizny 2023 - relacja z Salonu Bielizny

2023-10-17
Targi bielizny 2023 - relacja z Salonu Bielizny
Salon Bielizny 2023
Salon Bielizny 2023

Za nami Targi Salonu Bielizny 2023 w Łodzi. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży bieliźnianej, na którym można odkryć najnowsze trendy, kolekcje i innowacje w świecie bielizny. Tegoroczne targi przyciągnęły miłośników bielizny z całej Polski. Jeśli nie mogliście osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, to nie martwcie się - przygotowaliśmy dla Was podsumowanie najważniejszych wydarzeń i trendów, które zdominowały tegoroczne targi.

Naturalistyczna kolekcja marki Gaia
Naturalistyczna kolekcja marki Gaia

Trendy w branży bieliźniarskiej

W 2023 roku nie można uniknąć tematów zdrowia i ekologii, które odgrywają coraz większą rolę w przemyśle mody. Wiele marek bieliźnianych prezentowało kolekcje wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów, takich jak organiczna bawełna i eko-tekstylia. Ponadto, widoczny był wzrost zainteresowania recyklingiem i projektami mającymi na celu zmniejszenie wpływu przemysłu na środowisko.

Nowości wiosna - lato marki Gorsenia
Nowości wiosna - lato marki Gorsenia

W ciągu ostatnich kilku lat obserwowaliśmy coraz większą akceptację różnorodności ciał i kobiecej urody. Targi Salonu Bielizny 2023 kontynuowały ten trend, prezentując bieliznę dostępną w różnych rozmiarach i kształtach. To kroczek w kierunku branży bieliźniarskiej, która docenia piękno różnych sylwetek.

Nowości wiosna - lato marki Gorsenia
Nowości wiosna - lato marki Gorsenia

Targi dostarczyły nam nie tylko wglądu w najnowsze trendy i kolekcje, ale również zainspirowały do myślenia o roli bielizny w życiu codziennym. To fascynujące, jak ta intymna część garderoby może wyrażać naszą tożsamość i pomagać nam czuć się pewnie i komfortowo.

Salon Bielizny - oko w oko z nowościami

Wystawcy pokazali, że zarówno klasyczne, delikatne wzornictwo, jak i nowoczesne, odważne style mają swoje miejsce w świecie bielizny. W ofercie znajdziecie zarówno romantyczne koronki, jak i awangardowe wzory i kolory. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nas osobiście zachwyciły najnowsze projekty marki Gorsenia oraz Ava Lingerie. Mają w sobie to coś co przyciąga oko.

Jednym z dodatkowych atrakcji targów były seminaria poświęcone różnym aspektom branży bieliźniarskiej. Eksperci tacy jak Izabela Sakutova, Agnieszka Socha, Galantalala Urszula Chowaniec czy Stanikomaniaczka Katarzyna Kulpa dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem na tematy takie jak: bezpieczny taping biustu, modelowanie biustu w bieliźnie nocnej, trendy w bieliźnie czy jak wykorzystać sztuczną inteligencję w sprzedaży bielizny online. Seminaria cieszyły się dużym zainteresowaniem i były okazją do wymiany opinii i nawiązania kontaktów.

Pokaz bratapingu
Pokaz bratapingu

Premiery, nowości i pokazy

Targi to doskonała okazja nie tylko do zaprezentowania nowych kolekcji ale również nowej wizji marek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Obsessive oraz Julimex. Obie firmy pokazały nowe logo oraz przesłanie, które się za tym kryje. Dużym zaskoczeniem było ogłoszenie nowej marki Mefemi, która już niedługo zastąpi dobrze znaną od lat bieliznę spod znaku Nipplex.

Zapowiedź rebrandingu marki Obsessive
Zapowiedź rebrandingu marki Obsessive

Nie zabrakło również pokazów bielizny na żywo, które prezentowały najnowsze kolekcje znanych marek. Pokazy były pełne kolorów, muzyki i emocji. Podziwialiśmy zarówno elegancką bieliznę nocną, jak i seksowną bieliznę erotyczną. Pokazy były doskonałą okazją do zobaczenia jak bielizna prezentuje się na różnych typach ciał i jak podkreśla kobiecość.

Zapowiedź rebrandingu marki Julimex
Zapowiedź rebrandingu marki Julimex

Targi Salonu Bielizny 2023 były niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników bielizny. Mamy nadzieję, że nasz artykuł przybliżył Wam to wyjątkowe wydarzenie i zachęcił do odwiedzenia targów w przyszłym roku. Do zobaczenia na Targach Salonu Bielizny 2024!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023
pixel