Brazyliany

( ilość produktów: 101 )

Majtki brazyliany - jak wybrać odpowiedni model?

Cieszące się coraz większą popularnością wśród kobiet brazyliany, są jednym z elementów damskiej bielizny. Ten model majtek eksponuje pośladki, podkreślając tym samym piękno kobiecych wdzięków i urody. Jak wyglądają tradycyjne figi brazylijskie? Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego typu majtek damskich?

Brazyliany - charakterystyka

Figi brazylijskie, określane często także mianem fig dla odważnych kobiet, w Polsce pojawiły się stosunkowo niedawno, nie mniej jednak bardzo szybko stały się jednym z najczęściej kupowanych modeli damskich majtek. Choć mówimy o nich figi, to brazyliany zdecydowanie odróżniają się od klasycznych modeli majtek. Ich krój jest wycięty zarówno z przodu jak i z tyłu, przez co też odsłaniają one znaczną cześć kobiecego ciała.

Brazyliany zazwyczaj wykonane są z bawełny i koronki, ponad to dużą sympatią cieszą się figi bezszwowe, które dzięki technologii laserowego cięcia wyróżniają się idealnie gładką powierzchnią. Figi brazylijskie bardzo często występują także jako jeden z elementów stroju kąpielowego.

Czym kierować się przy zakupie majtek typu brazyliany?

Zaczniemy od tego, że ten model majtek ze względu na mocno wycięty krój dedykowany jest przede wszystkim kobietom o zgrabnej i wysportowanej sylwetce, które nie wstydzą się swojego ciała. Źle dopasowane brazyliany do kształtu ciała, niestety będą negatywnie wpływać na ogólny wygląd estetyczny. W tym wypadku lepszym rozwiązanym będzie zakup w sklepie online klasycznych lub modelujących fig czy szortów. Dobierając brazyliany warto także zwrócić uwagę na ich rozmiar, materiał wykonania oraz kolor. Szeroka oferta majtek damskich w niskich cenach dostępna jest w naszym sklepie internetowym kontri.pl.

Wyświetlaj: 3 4 5
  • Strona: z 2
Wyświetlaj: 3 4 5
  • Strona: z 2

Sprawdź nasze bestsellery!

Najchętniej wybierana bielizna

pixel