Tabela rozmiarów biustonosza

Tabela rozmiarów biustonoszy i staników

Niezależnie czy korzystasz z kalkulatora rozmiaru stanika czy nie, warto skonfrontować swój wybór z tabelą rozmiarów biustonoszy. Jeśli wciąż nie masz pewności jaka miseczka będzie odpowiednia, zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika - Jak prawidłowo dobrać biustonosz?. W łatwy sposób pomoże w pomiarze i ustaleniu prawidłowego rozmiaru. Dla większej wygody, na każdej stronie z towarami w naszym sklepie online, w seksji pod dostępnymi rozmiarami znajduje się tabela biustonoszy.

Warto również zwrócić uwagę, że istnieją rozbieżne systemy i oznaczenia rozmiarów dla krajów Europy, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech czy Ameryki i Australii. Rozmiary biustonoszy, tabela prezentuje wtedy w odmienny sposób. W zależności od kraju z którego pochodzi producent bielizny lub na jaki rynek są przeznaczone produkty, oznaczenia będą inne. Ale uspokajamy. Większość producentów bielizny pomyślała i o tym. W swoich tabelach rozmiarów biustonoszy są odpowiednie wiersze i kolumny odpowiadające konkretnym systemom.

Kalkulator rozmiaru biustonosza - uwaga na pułapki

Jeśli zamiast mozolnego liczenia korzystasz z kalkulatora rozmiarów biustonosza, musisz sobie zdawać sprawię, że każdy z producentów ma odmienną konstrukcję staników, sposób produkcji, rodzaje użytych materiałów, a więc i rozmiarówkę bielizny. Nawet drobne niuanse i różnice mogą wpłynąć ostatecznie na prawidłowy wybór, a tym samym Twój komfort. Nie zawsze ten sam rozmiar u producenta A będzie odpowiedni od producenta B. Pamiętaj, że jest to wciąż tylko prosta aplikacja tworzona pod dość wąską gamę towarów. Niestety w tym wypadku kalkulator rozmiaru biustonosza nie jest rozwiązaniem idealnym i uniwersalnym.

Tabele rozmiarów biustonoszy i bielizny według producentów

Jeśli wciąż masz obawy i nie wiesz jaki rozmiar zgodnie z tabelą rozmiarów biustonoszy wybrać, skontaktuj się z nami. Postaramy się Ci w tym pomóc oraz udzielić cennych rad i wskazówek.

Ava tabela rozmiarów

Ava Lingerie to dobrze znana i popularna marka wśród kobiet w Polsce. Słynie z wysokiej jakości, szerokiej rozmiarówki oraz pięknych kolekcji bielizny. Przed zakupem rekomendujemy aby odszukać na obrazku Ava tabela rozmiarów swoją miarę.

Ava tabela rozmiarów
Ava Lingerie tabela rozmiarów

Alles tabela rozmiarów

Alles tabela rozmiarów

Babell tabela rozmiarów

Babbel tabela rozmiarów

Gaia tabela rozmiarów

Gaia słynie z bielizny, która podkreśla kobiece atuty, a przy tym jest bardzo komfortowa. Wszystkie niezbędne dane dotyczące wymiarów, znajdują się na obrazku Gaia tabela rozmiarów. Po prawidłowym pomiarze ciała Twój rozmiar wskaże Ci tabela rozmiarów biustonoszy Gaia.

Gaia - tabela rozmiarów
Gaia tabela rozmiarów

Gorsenia tabela rozmiarów

Marka Gorsenia oferuje bieliznę w szerokim zakresie rozmiarów. To między innymi dzięki temu zaskarbiła sobie serca wielu kobiet. Gorsenia tabela rozmiarów pomoże we właściwym wyborze bielizny tej marki.

Gorsenia - tabela rozmiarów
Gorsenia tabela rozmiarów

Gorteks tabela rozmiarów

Cenisz sobie perfekcję wykonania, styl oraz wygodę? Marka Gorteks jest właściwym wyborem. Upewnij się, że zgodnie z obrazkiem Gorteks tabela rozmiarów dokonałaś odpowiedniej selekcji.

Gorteks - tabela rozmiarów
Gorteks tabela rozmiarów

Julimex tabela rozmiarów

Julimex tabela rozmiarów

Krisline tabela rozmiarów

Krisline - tabela rozmiarów
Krisline tabela rozmiarów

Mat Lingerie tabela rozmiarów

Mat - tabela rozmiarów
Mat Lingerie tabela rozmiarów

Nipplex tabela rozmiarów

Nipplex od wielu lat zaskakuje gustownymi kolekcjami, na które kobiety wyczekują z niecierpliwością. Po wyborze upatrzonego wzoru został tylko jeden krok, a mianowicie odnalezienie swojej miseczki na obrazu Nipplex tabela rozmiarów.

Nipplex - tabela rozmiarów
Nipplex tabela rozmiarów

Obsessive tabela rozmiarów

Obsessive - tabela rozmiarów
Obsessive tabela rozmiarów

Wolbar tabela rozmiarów

Wolbar tabela rozmiarów

Wonderbra tabela rozmiarów

Wonderbra - tabela rozmiarów
Wonderbra tabela rozmiarów
pixel