Biustonosze bez ramiączek

( ilość produktów: 27 )

Biustonosze z odpinanymi ramiączkami

Jeżeli chcesz mieć wybór i swobodę w kwestii tego, jak nosisz swoją bieliznę, biustonosz bez ramiączek to coś dla Ciebie. Na co dzień możesz nosić go w tradycyjny sposób, korzystając z ramiączek, a w razie potrzeby lub zwyczajnej ochoty, szybko i bez trudu je odczepisz. W mgnieniu oka odsłonisz ramiona, kiedy tylko tego zapragniesz.

Stanik bez ramiączek – kiedy jest niezbędny?

Niektóre z Was po prostu nie lubią nadmiaru bielizny. Preferujecie bardziej skąpe staniki, a my doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę biustonoszy z odpinanymi ramiączkami. Ramiączka bywają uciążliwe i niekomfortowe, zwłaszcza gdy nieustannie się zsuwają, jednak czasem zachodzi także praktyczny powód, dla którego trzeba się ich pozbyć. Z pewnością stanik bez ramiączek okaże się tym, czego najbardziej potrzebujesz, kiedy zapragniesz założyć sukienkę odsłaniającą ramiona. W takiej sytuacji ramiączka uniemożliwiają uzyskanie efektu, jakiego pragniesz. Są one zbędne również wtedy, gdy Twoja stylizacja przewiduje gołe plecy. Idealny stanik do sukienki bez pleców to dla wielu z Was, tak zwany biustonosz samonośny, jednak stanik z odpinanymi ramiączkami również sprawdzi się doskonale, o ile wycięcie na plecach nie jet zbyt głębokie.

Biustonosz odpinane ramiączka – model specjalny w kategorii biustonoszy z odpinanymi ramiączkami znajdują się również staniki o niestandardowej konstrukcji, dla najbardziej wymagających użytkowniczek. Wśród staników z odpinanymi ramiączkami znajdują się modele, które umożliwiają wiązanie na szyi, zapinanie na plecach, a także na brzuchu. Tego typu specjalistyczny stanik z odpinanymi ramiączkami sprawdzi się każdego dnia, niezależnie od tego, jaką stylizację akurat wybierzesz. Zapraszmy do zapoznania się z szeroką ofertą bilizny damskiej w naszym sklepie online kontri.pl

Sprawdź nasze bestsellery!

Najchętniej wybierana bielizna

pixel