Wysyłka

Proponujemy wygodne oraz tanie formy dostawy oraz odbioru zamówienia:

Kontri Premium

Cennik dostaw na terenie Polski

Koszty dostawy

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Przesyłka z zamówieniem jest dostarczana do wskazanego Paczkomatu w ciągu maksymalnie 24h od momentu jej wysłania (dni robocze od poniedziałku do piątku).

O możliwości odbioru paczki firma Paczkomaty InPost powiadamia adresata SMS-em oraz e-mailem. Odbiór przesyłki jest możliwy całą dobę w ciągu 48h od momentu jej dostarczenia do Paczkomatu.Forma dostawy Paczkomaty Inpost dostępna jest jedynie w formie płatności przedpłata (przelew oraz PayU).

Adresy Paczkomatów oraz Oddziałów InPost wraz z godzinami ich otwarcia są dostępne na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Przesyłka kurierska - kurier Poczta Polska

Czas dostawy kurierem Poczty Polskiej wynosi maksymalnie 48h od momentu wysłania przesyłki (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

W przypadku braku odbiorcy pod wskazanym adresem, doręczyciel pozostawi w skrzynce awizo. Awizowaną przesyłkę można odebrać we wskazanej w awizo placówce Poczty Polskiej w ciągu 7 dni roboczych. Adresy placówek Poczty Polskiej wraz z godzinami ich otwarcia są dostępne na stronie: https://placowki.poczta-polska.pl/#komunikat

Poczta Polska – odbiór w punkcie

Poczta polska odbiór w punkcie

Usługa Odbiór w Punkcie Poczty Polskiej oferuje dostawę do 13 000 punktów, takich jak placówki pocztowe, sklepy Żabka i Freshmarket, stacje paliw Orlen, kioski RUCHu, automaty pocztowe oraz markety Biedronka. Przesyłka z zamówieniem jest dostarczana do wskazanej placówki pocztowej w ciągu maksymalnie 48h od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

O możliwości odbioru paczki Poczta Polska powiadamia adresata SMS-em bądź e-mailem. Odbiór paczki w placówce jest możliwy w ciągu 7 dni roboczych od daty jej dostarczenia do wybranego punktu w godzinach jego otwarcia. Adresy placówek oraz godziny ich otwarcia są dostępne na stronie: https://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl

Przesyłka kurierska - kirier DPD

Poczta kurierska DPD

Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską DPD wynosi maksymalnie 24h od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

Istnieje możliwość "śledzenia" przesyłki na stronie firmy kurierskiej, o czym powiadomimy mailowo w potwierdzeniu nadania paczki.

W sytuacji, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem do doręczenia, pozostawi awizo. Awizowaną przesyłkę można odebrać w najbliższej placówce kuriera. Adresy placówek DPD są dostępne na stronie: https://www.dpd.com/pl

NOWOŚĆ! Teraz DPD udostępnia także możliwość płatności kartą za przesyłki płatne przy odbiorze. Wszyscy kurierzy DPD zostali wyposażeni w terminale, które umożliwiają rozliczenia bezgotówkowe.

Odbiór osobisty w salonie stacjonarnym w Białymstoku

Odbiór osobisty Białystok

Złóż zamówienie i odbierz wygodnie w naszym salonie stacjonarnym.

Jednorazowo z odbiorem osobistym w salonie można zamówić maksymalnie 6 sztuk produktów. Złożenie kolejnego zamówienia będzie możliwe dopiero po odbiorze poprzedniego.

Zamówienie złożone z formą odbioru – odbiór osobisty Białystok - są gotowe do odbioru w terminie wskazanym w tabeli poniżej. Termin ten jest uzależniony od daty oraz godziny złożenia zamówienia.

Zamówienia złożone: Odbiór zamówienia
Poniedziałek - czwartek Od następnego dnia roboczego
Piątek - niedziela Od poniedziałku

Odbiór zamówienia w sklepie jest możliwy w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia jego dostarczenia do sklepu. Po upływie 7 dni zamówienie jest automatycznie anulowane. Koszt transportu to 0 zł.

Adres sklepu: Białystok, ul. Białówny 6/7.
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek od 10:30 do 18:30. W soboty od 10:00 do 14:00.

Odbiór osobisty w salonie stacjonarnym w Ełku

Odbiór osobisty Ełk

Złóż zamówienie i odbierz wygodnie w naszym salonie stacjonarnym.

Jednorazowo z odbiorem osobistym w salonie można zamówić maksymalnie 6 sztuk produktów. Złożenie kolejnego zamówienia będzie możliwe dopiero po odbiorze poprzedniego.

Zamówienia złożone z formą odbioru – odbiór osobisty Ełk – są gotowe do odbioru w terminie wskazanym w tabeli poniżej. Termin ten jest uzależniony od daty oraz godziny złożenia zamówienia.

Zamówienia złożone: Odbiór zamówienia
Poniedziałek - czwartek do godz. 12:00 Od następnego dnia roboczego
Czwartek po godz. 12:00 - piatek do godz. 12:00 Od poniedziałku
Piątek po godz. 12:00, sobota, niedziela Od wtorku

Odbiór zamówienia jest możliwy w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia jego dostarczenia do sklepu. Po upływie 14 dni zamówienie jest automatycznie anulowane. Koszt transportu to 0 zł.

Adres sklepu: Ełk, ul. Mickiewicza 1A/8.
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek od 10:00 do 18:00. W soboty od 10:00 do 14:00.

Wysyłka zagraniczna

Wysyłka zagraniczna

Realizujemy wysyłkę także poza granice Polski. Usługę świadczy firma DPD i taka dostawa jest możliwa dla zamówień złożonych z formą płatności – przedpłata na konto.

Lista krajów, do których wysyłka zagraniczna jest możliwa wraz z cennikiem dostawy jest dostępna poniżej. Gwarantowany czas doręczenia przesyłki w krajach Unii Europejskiej wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Dla przesyłek wysyłanych poza granice Unii Europejskiej oraz do krajów Skandynawskich gwarantowany czas doręczenia wynosi maksymalnie 14 dni roboczych.

Kraj Czas dostawy Koszt dostawy
Austria 3-4 dni 74.90 zł
Belgia 3-4 dni 63.00 zł
Bułgaria 4-5 dni 99.50 zł
Dania 3-4 dni 74.90 zł
Estonia 3-4 dni 74.90 zł
Finlandia 4-5 dni 99.50 zł
Francja 3-4 dni 99.50 zł
Grecja 4-5 dni 99.00 zł
Hiszpania 4-5 dni 130.50 zł
Holandia 3-4 dni 74.90 zł
Irlandia 4-5 dni 130.50 zł
Litwa 2-3 dni 72.00 zł
Luksemburg 3-4 dni 74.90 zł
Łotwa 2-3 dni 74.90 zł
Niemcy 2-3 dni 49.50 zł
Portugalia 4-5 dni 130.50 zł
Czechy 2-3 dni 49.50 zł
Rumunia 4-5 dni 99.50 zł
Słowacja 2-3 dni 49.50 zł
Słowenia 4-5 dni 99.50 zł
Szwecja 4-5 dni 99.50 zł
Węgry 3-4 dni 74.90 zł
Wielka Brytania 4-5 dni 99.50 zł
Włochy 4-5 dni 99.50 zł
inne kraje - 450.00 zł

Czas dostawy* - standardowy czas dostawy (dni robocze) wskazany przez przewoźnika – firmę DPD.

pixel