Rajstopy

( ilość produktów: 336 )

Rajstopy damskie - sklep online

W sklepie online kontri.pl oferujemy nie tylko bieliznę damską taką jak biustonosze, majtki czy kostiumy kąpielowe ale również szeroki wybór rajstop na każą okazję. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz klasyczne modele gładkie, jak i rajstopy w kropki, z koronką i wiele innych. Ponadto, posiadamy także modele o specjalnym zastosowaniu, takie jak rajstopy ciążowe oraz dla przyszłych mam czy rajstopy uciskowe.

Rodzaje rajstop i ich zadania

Dla wielu kobiet rajstopy stanowią absolutnie niezastąpiony element garderoby. Niektóre z Was czasami zastępują je pończochami samonośnymi lub z pasem, jednak nie zawsze jest to możliwe. Dlaczego rajstopy są tak popularne i powszechnie stosowane? Wszystko za sprawą mnogości funkcji, które pełnią.

Podstawowym zadaniem tej części bielizny damaskiej jest ochrona przed chłodem, kiedy mimo niskiej temperatury nie chcesz rezygnować ze spódnicy lub sukienki. Odpowiednia grubość rajstop zapewnia dostateczną ochronę nawet w duże mrozy. Ponadto, rajstopy z siatką, zwane kabaretkami, ale również modele klasyczne, niemal od zawsze postrzegane są jako ponętne, seksowne i zwracające uwagę mężczyzn. Służą również zamaskowaniu niedoskonałości na nogach. Siniaki, żylaki czy zadrapania – dzięki rajstopom zupełnie ich nie widać. Specjalne egzemplarze pełnią również dodatkowe funkcje. Rajstopy uciskowe wspomagają prawidłowe krążenie, co jest szczególnie ważne w przypadku wystąpienia urazów. Natomiast rajstopy modelujące mają za zadanie wyszczuplić sylwetkę oraz podkreślić walory.

Gabriella i Gatta – rajstopy najwyższej jakości.

Hurtownia rajstop, z którą współpracujemy, dostarcza nam rajstopy od renomowanych producentów, których produkty zostały sprawdzone i docenione przez klientów. Posiadamy między innymi rajstopy Gatta, Gabriella i Fiore. Wymienione marki to znak jakości rozpoznawalny na całym świecie. Oferta rajstop sprzedawanych pod marką Gatta to przede wszystkim modele klasyczne, w większości utrzymane w ciemnej kolorystyce. Niemniej jednak zdarzają się również egzemplarze bardziej oryginalne, dla pań, które cenią sobie odważne kreacje. Jeszcze większą różnorodność oferuje nam Gabriella. Rajstopy Gabriella to zarówno modele klasyczne, jak i rajstopy w kropki i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym z bielizną damską kontri.pl

 

Wyświetlaj: 3 4 5
  • Strona: z 6
Wyświetlaj: 3 4 5
  • Strona: z 6

Sprawdź nasze bestsellery!

Najchętniej wybierana bielizna

pixel