Biustonosz samonośny - staniki przyklejane

( ilość produktów: 22 )

Biustonosz samonośny i samoprzylepny

Biustonosze samonośne to niewątpliwie jedno z największych odkryć ostatnich lat w kategorii funkcjonalnej bielizny damskiej. Co prawda są one dostępne już od dłuższego czasu, jednak dopiero niedawno zyskały powszechne uznanie za sprawą udoskonalenia ich konstrukcji. Obecnie stanik samonośny zapewnia pełen komfort, nie ma również mowy o tym, aby stanik przyklejany zsunął się z biustu. Warta również zapoznać się jakie są opinie wśród użytkowniczek tego typu specjalistycznej bielizny. Jak prawidłowo dobrać rozmiar stanika silikonowego? Czy stanik samonośny jest jednorazowy?

Staniki samonośne - charakterystyka oraz użytkowanie

Chcesz ubrać sukienkę bez pleców, jednak martwi Cię widoczność stanika? Rezygnacja z ramiączek to rozwiązanie połowiczne, gdyż przez zapięcie biustonosza Twoje plecy nadal będą częściowo zakryte. Samonośne biustonosze rozwiązują tego typu problemy i jest całkowicie niewidoczny pod kreacją. Warto wyjaśnić, jak one w ogóle działają. Dlaczego mimo braku zapięcia i ramiączek skutecznie podtrzymują biust? Biustonosz bez pleców i ramiączek to stanik przyklejany, który ściśle przylega do skóry. Należy jednak podkreślić, że po zdjęciu stanika na ciele nie pozostają żadne ślady, a klejący się materiał jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Pamiętaj jednak, aby przed nałożeniem stanika nie nakładać na skórę kremu ani innych środków pielęgnacyjnych, gdyż mogą one uniemożliwić przyklejenie biustonosza. Ponadto, po zdjęciu stanika pamiętaj o nałożeniu nakładek zabezpieczających na jego wewnętrzną stronę. Co ważne, biustonosz samonośny po zdjęciu możesz użyć ponownie, wystarczy umyć go od wewnątrz.

Określenie biustonosz samonośny oznacza staniki bez zapięcia ani ramiączek, jednak różnorodność modeli w tej kategorii jest całkiem duża. Niektóre modele staniczków tego rodzaju wyposażone są w ściągacze sznurkowe ułatwiające odpowiednie dopasowanie oraz wyeksponowanie biustu. Stanik ze ściągaczem tzw. motylkowy daje Ci możliwość regulacji tego, jak mocno chcesz podkreślić swój biust w danej chwili. Wystarczy pociągnąć za sznurek lub też go poluzować. Różnorodność egzemplarzy dostępnych w sklepie internetowym kontri.pl w kategorii biustonoszy samonośnych dotyczy rzecz jasna również kolorystyki staników. Warto zapoznać się z tabelą rozmiarów, które są zwykle uniwersalne, aby jak najlepiej dobrać rozmiar biustonosza samonośnego do swoich piersi.

Sprawdź nasze bestsellery!

Najchętniej wybierana bielizna

pixel