Biustonosze Space i Kopa

( ilość produktów: 35 )

Biustonosz kopa – nowoczesna bielizna damska

Biustonosz typu kopa tzw. biustonosze moulded lub moulded bra to biustonosz z termicznie formowaną lub tłoczoną miseczką z lekkiej pianki. Biustonosz termiczny nie posiada szwów i cieć, a dzięki gładkiej formie nie odznacza się pod odzieżą. Dlatego nowoczesne biustonosze na kopie to kwintesencja niewidocznej i bezszwowej bielizny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę bielizny damskiej w naszym sklepie online oraz do zakupu bielizny prze Internet. Biustonosz kopa - czym się wyróżnia Rynek bielizny damskiej w dalszym ciągu nie przestaje nas zaskakiwać, wśród klasycznych staników usztywnianych i modeli typu push-up znajdują się także innowacyjne biustonosze typu kopa. Choć nazwa niektórym może wydawać się zupełnie obca, to ten rodzaj biustonoszy znajdziemy obecnie na wyposażeniu praktycznie każdego sklepu z bielizną damską.

Biustonosz kopa, co to znaczy, jakie są opinie użytkowniczek? Jakie cechy charakterystyczne posiadają biustonosze termiczne? Dla kogo najlepiej sprawdzi się ta bielizna damska?

Biustonosze kopa - charakterystyka Kopa to nowoczesne modele biustonoszy, wyposażonych w specjalne miseczki uformowane termiczne z miękkiej i lekkiej panki. Gładkie biustonosze moulded nie posiadają przy tym żadnych cięć oraz szwów, są więc zaliczane do bielizny bezszwowej. Gładka faktura miseczek przepięknie prezentuje się zwłaszcza pod dopasowanymi, gładkimi i cienkimi ubraniami. Ze względu na swoją uniwersalność biustonosze kopa produkowane są we wszystkich znanych krojach bielizny damskiej. Tego rodzaju miseczki spotkać możemy na wyposażeniu staników usztywnianych, półusztywnianych oraz push-up. Z tego też względu biustonosze kopa rewelacyjnie sprawdzą się u każdej kobiety i zbiera bardzo dobre opinie wśród użytkowniczek. Niezależnie od kształtu biustu, czy stanik jest w dużym rozmiarze czy na mniejsze piersi, biustonosz profilowany termicznie pięknie modeluje i zbiera biust oraz sprawia, że jest on pełniejszy. Biustonosze termiczne typu kopa występują w wielu różnych kolorach, wykończeniu i rozmiarach.

Największą popularnością wśród kobiet cieszy się biustonosz kopa push-up, które rewelacyjnie podnoszą i wypełniają piersi jednocześnie optycznie je powiększając. Wymienić w tym miejscu należy jeden z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych przedstawicieli tego typu bielizny damskiej, a mianowicie biustonosz kopa Jean 639 od marki Gaia, dostępny w naszym sklepie internetowym. Staniki kopa push-up polecane są w szczególności posiadaczkom małych i wiotkich piersi oraz tym kobietom, które chcą powiększyć swój biust bez konieczności wizyty o chirurga plastycznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bielizny damskiej w naszym sklepie online kontri.pl, idealną na każdą okazję oraz na każdą figurę. Posiadamy w swoim sklepie internetowym tanie biustonosze oraz wiele innych fasonów bielizny damskiej w niskiej cenie. W przypadku trudności lub wątpliwości jak dobrać bieliznę damską polecamy skorzystanie z poradników w naszym sklepie online lub kontakt z infolinią. Zakup biustonosza przez Internet to nic trudnego!

Sprawdź nasze bestsellery!

Najchętniej wybierana bielizna

pixel