Słodkości marki Nipplex

2015-07-28
Słodkości marki Nipplex

Moją uwagę przyciągnęły pewne biustonosze. Skojarzyły mi się z cukierkami lub innym słodkim przysmakiem. Niestety, jest to bliżej nieokreślony "przysmak", niemniej jednak wywołały u mnie pozytywne emocje i stwierdziłam, że podzielę się tym z Wami. Może i u Was przywołają na myśl coś przyjemnego. Chciałabym pokazać Wam bieliznę Nipplex :)

Ich delikatne kolory każdej z Was przypadną do gustu. Cytrynowo-żółty lub morelowy od razu wywołały uśmiech na mojej twarzy :) Biustonosz w koralowym kolorze wygląda równie imponująco. Wszystkie są rewelacyjne. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że poza kolorem nie znajdziemy na nich nic więcej. Niektóre z nich pokryte są bardzo subtelnymi wzorami. Jednak przez to, że są tego samego koloru, co biustonosz, to właśnie barwa gra pierwsze skrzypce i ona nas urzeka :)

Wśród kolekcji marki Nipplex znajdziecie biustonosze zarówno pokryte delikatnymi wzorami, ale też i takie, które są jednolite w strukturze. Między miseczkami w kilku modelach znaleźć można małe kokardki, które dodają jeszcze więcej uroku.

Zamieściłam poniżej te biustonosze, które przywołały u mnie "słodkie" myśli ;) Co o nich sądzicie? Czeka na Was pełna kolekcja na stronie sklepu Kontri, znajdziecie tam również idealne majteczki do kompletu :)

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2015
pixel