Pomysł na babski wieczór: Kino Kobiet w Helios Białystok

2024-01-08
Pomysł na babski wieczór: Kino Kobiet w Helios Białystok

Chcesz nawiązać nowe znajomości? A może zależy Ci na spędzeniu czasu tylko ze swoją przyjaciółką, mamą lub córką? Kino Kobiet będzie strzałem w dziesiątkę! Wieczór w Helios Białystok to nie tylko relaks w damskim gronie przy świetnym sensie filmowym, to także pokazy kosmetyczne, nowinki kulturalne, darmowe prezenty i wiele, wiele więcej! Zainteresowana?

Kino Kobiet w kinach Helios Białystok
Kino Kobiet w kinach Helios Białystok

Kina Helios Białystok zapraszają na regularne spotkania w damskim gronie

Kino Kobiet to regularny cykl comiesięcznych pokazów filmowych organizowany przez sieć kin Helios ponad 12 lat. Na wielkim ekranie wyświetlane są różnorodne filmy dobrane specjalnie do żeńskiej widowni. Wydarzenie to cechuje luźna, fantastyczna atmosfera, a przede wszystkim dużo humoru.

Cykl pokazów filmowych nie powstał jednak przypadkowo. Repertuar kina Helios w został wybrany z myślą o kobietach, wszystkie dodatkowe atrakcje wieczoru są więc dobierane właśnie dla pań. Impreza ta ma już swoje stałe fanki, które nie opuściły ani jednego seansu

Helios - repertuar ze szczególnym motywem wieczoru

Każde spotkanie w ramach Kina Kobiet nawiązuje swoją tematyką do wybranego na ten dzień motywu, łączącego się bezpośrednio z wyświetlanym filmem. Suknia ślubna, kropki, wąsy, pastelowe kolory, moda przedwojenna lub zabawne przebrania - pomysłowość twórców nie zna granic.

Kontri wśród sponsorów nagród w Helios Białystok
Kontri wśród sponsorów nagród w Helios Białystok

Uczestniczki muszą swoim ubiorem nawiązywać do danego motywu. Nie jest to tak naprawdę przymus ale stałe bywalczynie w kinach Helios nie wyobrażają sobie aby postąpić inaczej. Kreatywność pań jest punktowana, a za najlepsze przebrania przewidywane są nagrody.

Kina Helios Białystok zapraszają na dodatkowe atrakcje podczas Kina Kobiet

Comiesięczne spotkania kobiet w sieci kin Helios Białystok to także doskonały moment, aby poznać najnowsze trendy modowe, nowinki kosmetyczne, nowo otwarte lokale, które warto odwiedzić, a także przypomnieć sobie o ważnych tematach takich jak: regularne badania piersi czy kontrolna cytologia. Tworzy się prawdziwa społeczność dzięki czemu każdy zyskuje.

O to, aby uczestniczki Kina Kobiet były ze wszystkim na bieżąco, dbają wystawcy oraz sponsorzy nagród uczestniczący w wydarzeniu. Przed seansem filmowym odbywają się pokazy, konkursy i losowanie nagród, a te są naprawdę imponujące: vouchery na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne, zestawy kosmetyków, karty zakupowe i wiele innych.

Helios Białystok podczas Kina Kobiet
Helios Białystok podczas Kina Kobiet

Nasz sklep z bielizną damską Kontri.pl regularnie pojawia się w podlaskiej sieci kin na tym cudownym wydarzeniu. Wzbogacamy pulę nagród o bony podarunkowe ale także i nagrody rzeczowe. Jeśli chcesz spędzić wyjątkowy wieczór oraz mieć możliwość wygrania jednej z nagród m.in. ufundowanej przez nasz sklep, wybierz dogodną dla siebie lokalizację:

  • kino Helios Białystok Alfa
  • kino Helios Białystok Galeria Jurowiecka
  • kino Helios Białystok Galeria Biała

Jeśli chciałabyś wziąć udział w pokazach filmowych Kina Kobiet, aktualny harmonogram wydarzeń możesz sprawdzić bezpośrednio na stronie kina Helios Białystok. Tam też znajdziesz informacje o wybranym motywie wieczoru na najbliższy seans, przygotowanych atrakcjach oraz zakupisz bilety na pokaz filmowy w ramach Kina Kobiet.

To jednak nie jedyne wydarzenie którego jesteśmy uczestnikiem.Staramy się być tam gdzie są nasze obecne i przyszłe klientki. Jednym z takich wydarzeń są Targi Ślubne Białystok podczas których przyszłe panny młode mogą skompletować całą garderobę czy uzyskać cenną poradę.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2024
pixel