Targi ślubne - sprawdź, co musisz zrobić przed swoim ślubem!

2022-12-13
Targi ślubne - sprawdź, co musisz zrobić przed swoim ślubem!

Na co zwrócić uwagę, planując ślub? Gdzie kupić obrączki? Jakie suknie ślubne są aktualnie modne? Jaki garnitur na ślub? Na wszystkie te pytanie znajdziesz odpowiedź na najważniejszym wydarzeniu branży ślubnej na Podlasiu, czyli Targach Ślubnych.

Targi Młodej Pary w Białymstoku
Targi Młodej Pary w Białymstoku

Gdzie i kiedy odbywają się Targi Ślubne Białystok?

Targi Ślubne to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich osób związanych z branżą ślubną, a przede wszystkich dla przyszłych małżonków. Takie spotkania dają możliwość poznania najświeższych trendów ślubnych, spotkania z ekspertami z branży oraz znalezienia idealnego cukiernika, fotografa czy DJ'a.

Salon sukien ślubnych Białystok na stadionie miejskim
Salon sukien ślubnych Białystok na stadionie miejskim

To także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i spędzenia miło czasu. Wystawcy nie szczędzą odwiedzającym swojej eksperckiej wiedzy, umożliwili degustację a także zapewnili drobne, miłe upominki. Ostatnia edycja Targów Ślubnych Białystok odbyła się 27 listopada na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Kogo możesz spotkać na Targach Ślubnych?

Organizując ślub oraz wesele stoisz przed wieloma ważnymi decyzjami: suknia ślubna, buty, makijaż, fryzura, fotograf, zespół, sala, menu i wiele, wiele innych. Lista zadań jest długa, a czas ograniczony. Dlatego też organizatorzy Targów Ślubnych zebrali specjalistów z praktycznie każdej dziedziny w jednym miejscu, żeby mogli podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem, przedstawić ofertę i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Targi ślubne Białystok - stoisko Kontri
Targi ślubne Białystok - stoisko Kontri

Wśród wystawców na Targach Ślubnych na Stadionie Miejskim w Białymstoku znaleźli się najlepsi cukiernicy, fotografowie, kamerzyści, DJ'e, zespoły muzyczne, wedding planerzy, wizażyści, salony sukien ślubnych czy też restauratorzy. Na miejscu możesz spróbować różnych tortów, przymierzyć obrączki, wybrać ślubny makijaż lub dopasować idealnie garnitur ślubny. Białostockie Targi Ślubne to wydarzenie, które zdecydowanie łączy przyjemne z pożytecznym. Nie bez przyczyny każda kolejna edycja cieszy się dużą popularnością.

Targi to nie tylko suknie ślubne

Na listopadowych Targach Ślubnych, odbywających się na Stadionie Miejskim, nie mogło zabraknąć oczywiście specjalistów z branży bieliźniarskiej, czyli brafitterek z firmy KONTRI. Zainteresowanych nie brakowało, bo temat odpowiedniej bielizny ślubnej to niemniej ważna kwestia, jak odpowiednie dopasowanie wierzchniej garderoby.

Bielizna ślubna - niezbędny dodatek do suknie ślubnej
Bielizna ślubna - niezbędny dodatek do suknie ślubnej

Dobrze dobrana bielizna ślubna znacząco wpływa na to, jak będzie układać się suknia ślubna. Żadna panna młoda nie chce, żeby w tym szczególnym dniu coś wpływało negatywnie na jej komfort, uciskało ją czy zsuwało się w trakcie tańca, a taki skutek właśnie może przynieść źle dobrany stanik.

Brafitterki z KONTRI doradzały także paniom w kwestii bielizny na noc poślubną czy wieczór panieński. W tych szczególnych momentach w życiu warto zadbać o to, żeby wyglądać i czuć się doskonale, a nie da się tego zdecydowanie osiągnąć bez wyjątkowej i dobrze dobranej bielizny.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022
pixel