Kontri pomaga - Weekend Cudów ze Szlachetną Paczką

2023-12-18
Kontri pomaga - Weekend Cudów ze Szlachetną Paczką

Szlachetna Paczka to program społeczny organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA, który od 2001 roku dociera z pomocą do najbardziej potrzebujących rodzin w Polsce. Łączy potrzebujących, wolontariuszy i ludzi dobrego serca. Cudnowa idea, która zmienia świat tysięcy ludzi licznie wspierana jest przez wielu partnerów, wolontariuszy oraz darczyńców.

Szlachetna paczka Kontri.pl

Szlachetna Paczka - idea mądrego wspierania potrzebujących

W tegorocznej XXIII edycji programu można wesprzeć 17012 rodzin w potrzebie. Wśród nich są seniorzy, dzieci i samodzielni rodzice, którzy cierpią z powodu ubóstwa, chorób lub braku pracy. Niektóre z tych rodzin mają nawet trudną sytuację materialną i nie mogą sobie pozwolić na zakup niezbędnych przedmiotów życia lub leczenie kogoś bliskiego.

Zespół Kontri.pl

Pomaganie rodzinom w potrzebie to nie tylko dar finansowy, ale także gest solidarności i empatii. Dzięki wsparciu darczyńców program Szlachetna Paczka może zmienić życie wielu ludzi na lepsze. Może dać im nadzieję na lepszą przyszłość, poczucie godności i szacunku. Może też pokazać im, że nie są sami i że mogą liczyć na pomoc innych.

Weekend Cudów z Kontri

Kolejny rok z rzędu jako Kontri zdecydowaliśmy się wesprzeć Szlachetną Paczkę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i niebywałej szczodrości wszystkich pracowników udało się nam przygotować 25 paczek z żywnością, odzieżą, chemią gospodarczą oraz artykułami szkolnymi czy wyposażeniem domu, które przekazaliśmy podczas Weekendu Cudów. Nie zabrakło indywidualnych prezentów świątecznych dla każdego domownika, które zapewnią odrobinę uśmiechu przy węgielnym stole.

Szlachetna paczka 2023

Przeczytaj więcej: Bajkowa świetlica dla małych pacjentów w DSK Białystok

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas paczki spełnią oczekiwania, pozwolą choć na chwilę odetchnąć od codziennych trosk oraz sprawią, że tegoroczne święta będą dla nich wyjątkowe i radosne.

Szlachetna paczka w Kontri.pl

Dziękujemy wszystkim koleżankom i kolegom za zaangażowanie i okazaną pomoc.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2023
pixel