Yestetics

( ilość produktów: 3 )

Yestetics – Cudowne właściwości naturalnych kosmetyków

Marka Yestetics powstała z prawdziwej pasji oraz miłości do Matki Ziemi. Naturalne kosmetyki skierowane są do osób, które żyją świadomie - poszukują naturalnych kosmetyków, doceniają ich dobroczynne właściwości w pielęgnacji ciała oraz dbają o przyrodę. To właśnie olbrzymie bogactwo natury i obfitość naturalnych składników było inspiracją do powstania kosmetyków tej marki.

Codzienna pielęgnacja wcale nie musi oznaczać, że musisz iść na ustępstwa. Wybierz kosmetyki Yestetics, które czerpią z bogactwa natury. Pamiętaj, że może to również wpłynąć na Twoje dobre samopoczucie. Prawidłowe oczyszczenie i nawilżenie skóry odpowiada za jej prawidłową jędrność, kondycję i wygląd, na którym tak Ci zależy.

W naszym sklepie online znajdziesz następujące produkty Yestetics, które są w pełni wegańskie i naturalne:

  • Masła do ciała
  • Naturalne musy do ciała
  • Sole do kąpieli
  • Peelingi

Kosmetyki Yestetics – moc natury w prostym składzie

Wszystkie surowce użyte do produkcji zostały odpowiednio wyselekcjonowane. Nie tylko muszę cechować się odpowiednimi właściwościami ale sprawiać aby przy każdym użyciu czuć na sobie moc natury, która nas otacza. Bogactwo kolorów, cudowne zapachy czy odpowiednia konsystencja to sekret która skrywa się w tym niepozornym pudełku.

Naturalne oleje, masła, sole skrywające bogactwo witamin i minerałów, z którego kosmetyki Yestetics czerpią garściami. A to wszystko kryje się w prostym ale atrakcyjnym składzie bez zbędnych sztucznych dodatków. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i pozwól swojemu ciału cieszyć się naturalną. Dołącz do grona zadowolonych klientek, skorzystaj z oferty naszego sklepu online.

Sprawdź nasze bestsellery!

Najchętniej wybierana bielizna

pixel