Shock Absorber

( ilość produktów: 2 )

Shock Absorber, biustonosze sportowe dla wymagających

Każda kobieta aktywnie uprawiająca sport, staje przed dylematem wyboru odpowiedniego stanika sportowego, który zapewni wygodę i zapobiegnie ruchom piersi. Marka biustonoszy Shock Absorber spełnia te kryteria wyśmienicie, czym zyskała zaufanie wśród zadowolonych klientek. Specjalna konstrukcja staników Shock Absorber zapobiega otarciom, chroni przed urazami, zapewnia podtrzymanie oraz ogranicza ruch piersi. Odpowiednio dobrany, gładki i elastyczny materiał pochłania wilgoć, a szwy pokryte są miękką tkaniną. Dzięki tym cechom możesz skoncentrować się na wysiłku fizycznym.

Dlaczego jeszcze kobiety tak chętnie wybierają staniki Shock Absorber? Wspomnieliśmy o prawie wszystkich zaletach. Aby jednak biustonosz spełnił swoją rolę musi być dobrze dobrany do wielkości biustu. Klasyczne rozmiary S, M, L nie gwarantują, że każda kobieta będzie czuła się komfortowo. Dlatego, w ofercie Shock Absorber, rozmiary odpowiadają małym i dużym biustom.

Shock Absorber Ultimate Run Bra – idealny do biegania

Wiele kobiet, zwłaszcza z większym biustem, ma obawy przed rozpoczęciem aktywności fizycznej lub szybko z niej rezygnuje. Zwykły stanik nie jest w stanie okiełznać falowanie większych piersi. Dobrze dobrany biustonosz sportowy Shock Absorber eliminuje dyskomfort fizyczny i psychiczny. Od tego momentu nie musisz się obawiać spojrzeń innych osób podczas ćwiczeń na siłowni, jogi czy joggingu.

Jednym z najchętniej wybieranych biustonosz do biegania jest model Shock Absorber Ultimate Run Bra. Został zaprojektowany na bazie odwróconej ósemki, dzięki czemu maksymalnie podtrzymuje biust i eliminuje bezwład piersi podczas biegania. Przekonaj się sama, a odmieni Twój trening i stanie się nieodłącznym elementem Twojej garderoby.

Jeśli dbasz o swoją kondycję fizyczną, dobry wygląd i samopoczucie, zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą biustonoszy Shock Absorber w naszym sklepu online. Skompletuj swój zestaw do treningów i pozbądź się dyskomfortu podczas ćwiczeń. Jeśli potrzebujesz porady czy wybrane przez Ciebie biustonosze Shock Absorber, rozmiary mają odpowiednio dobrane, służymy pomocą.

Dostawa i zwrot Gratis
Bielizna Sexy do -25%
Odroczona płatność
Zimowe czapki do 50% taniej
Walentynkowy butik 2023
Zapisz się na newsletter i odbierze 25 zł na pierwsze zakupy
Kosmetyki i świece zapachowe do -40%
pixel