Puma

( ilość produktów: 6 )

Puma - sportowa marka z długimi tradycjami

Dwaj bracia - Rudolf i Adolf stworzyli fabrykę butów Gebrüder Dassler Schuhfabrik w 1924 roku. Na początku bracia tworzyli obuwie dla żołnierzy. W późniejszych latach swoje buty produkowali dla reprezentacji Niemiec i USA na igrzyska olimpijskie w Berlinie.

Ich współpraca zakończyła się w 1948, gdy postanowili działać na własny rachunek. Rudolf kontynuował działalność, najpierw pod nazwą Ruda, którą przemianował później na Puma zaś jego brat założył konkurencyjną firmę Adidas.

Odzież sportowa Puma w sklepie Kontri

Puma, zbudowana została na solidnych podstawach, dzięki czemu osiągnęła ogromną rozpoznawalność, która zaowocowała ogromnym sukcesem i firmy, i rozszerzeniem asortymentu o takie rzeczy jak: ubrania, bieliznę, zegarki, torby, czy okulary.

Kontri chętnie współpracuje z tak jakościową marką, dlatego też nasz asortyment powiększył się o oryginalne skarpety damskie, jak i skarpety męskie marki Puma.

Skarpety Puma - najwyższa jakość w przystępnej cenie

Puma to firma, którą można uznać za jedną z lepszych jakościowo firm. Przedsiębiorstwo tworzy profesjonalne, dobrze wykończone ubrania dla ludzi aktywnych – zarówno zawodowych sportowców, jak i domowych amatorów. To samo tyczy się ich skarpet, które przeznaczone dla kobiet, jak i mężczyzn, także dla osób aktywnych, oraz dla domowników.

Skarpety Puma mają wiele unikatowych cech, których szuka się w tej części odzieży, są nimi:

  • skarpety, jak i stopki marki Puma to klasyczny design, który zadowoli każdego
  • istotną ich cechą jest wytrzymałość
  • posiadają gumkę, która trzyma, ale nie uciska
  • komfortowy krój, który nie jest ani za cienki, ani za gruby
  • wykonane są z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem elastycznych włókien

Kupując skarpety czy stopki w Kontri marki Puma, masz pewność ich jakości i oryginalności. W swojej ofercie posiadamy stopki, jak i skarpety za kostkę.

Dostawa i zwrot Gratis
Prezenty na mikołajki kupuj w Kontri.pl
Odroczona płatność
Czapki do 50% taniej
Majtki damskie w promocji od 14,99 zł
Zapisz się na newsletter i odbierze 25 zł na pierwsze zakupy
Kosmetyki i świece zapachowe do -40%
pixel