Zmieniamy się dla Was! Nowa strona sklepu kontri.pl

2020-10-19
Zmieniamy się dla Was! Nowa strona sklepu kontri.pl

Zmieniamy się specjalnie dla Was! Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że w październiku swoją premierę ma odmieniony sklep internetowy Kontri!

Wsłuchując się w głosy naszych klientów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom prezentujemy nasz sklep online w nowej odsłonie. Dzięki temu zakupy będą jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. Sklep internetowy kontri.pl zyskał teraz nowe oblicze. Pojawiło się kilka uaktualnień i nowości, które zdecydowanie ułatwią korzystanie z jego zasobów. Teraz bez problemów znaleźć możecie model biustonosza czy majtek, ulubioną markę bielizny bądź gorące promocje. Wprowadziliśmy wiele zmian, które mają sprawić, że zakupy w naszym sklepie będą dla Was łatwe, szybkie i przyjemne. Naszym głównym celem było udostępnienie Wam prostego i przejrzystego mechanizmu wyszukiwania produktów. Przy okazji uaktualniliśmy i poszerzyliśmy naszą ofertę. Dodaliśmy wiele cennych informacji o Waszych ulubionych modelach bielizny, a także lepsze i większe zdjęcia naszego asortymentu.

Nowy strona sklepu jest całkowicie responsywna, dlatego wygląda dobrze zarówno na ekranie monitora jak i na tabletach i smartfonach. Projekt graficzny uwzględnił najnowsze trendy w designie e-commerce przy zachowaniu intuicyjności i specyfiki branży. Nawigacja została teraz oparta na dużym menu, dzięki któremu Klient widzi wszystkie dostępne kategorie i nowości do nich należące. Sklep oprócz nowoczesnego designu posiada wiele nowych funkcjonalności, które ułatwią wam zakupy. Produkty można dodawać do swojej listy życzeń, aby móc do nich szybko wrócić w każdej chwili. Zachęcamy również do zakładania konta użytkownika. Dzięki niemu dane do wysyłki i faktury będą zawsze zapisane. Na koncie będziecie mieli wgląd do całej historii zamówień. W nowym sklepie czeka na Was również wiele ciekawych promocji. Dlatego warto pamiętać także o udzieleniu zgód marketingowych, które umożliwią powiadamianie o aktualnych promocjach drogą mailową oraz za pomocą smsów. W ten sposób dowiecie się o nich jako pierwsi i nie przegapicie żadnej okazji! Sprawdźcie również specjalną zakładkę kody rabatowe Kontri

Zmianie nie uległy oczywiście wyróżniające nasz sklep cechy - obsługa klienta na najwyższym poziomie, szybka wysyłka, atrakcyjne ceny, dostępność wszystkich produktów od ręki oraz darmowa dostawa od 50 zł i możliwość odesłania paczki na nasz koszt!

Odkryjecie to wszystko zaglądając sami na oficjalną stronę naszego sklepu. Zapraszamy!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel