Za co cenimy polską bieliznę? Konkurs z blogiem Stanikomania!

2021-07-09
Za co cenimy polską bieliznę? Konkurs z blogiem Stanikomania!

Mały, średni, duży, proporcjonalny i asymetryczny - każdy biust zasługuje na jak najlepsze traktowanie! Takie przeświadczenie od lat towarzyszy Kasi Kulpie, autorce bloga Stanikomania... oraz nam! Dlatego połączyliśmy siły i stworzyliśmy specjalnie dla Was wyjątkowy konkurs. Do wygrania bony na zakupy w sklepie Kontri.pl nawet o wartości 300 złotych!

Blog Stanikomania - czyli kim jest Katarzyna Kulpa?

Hedonistka, zakupoholiczka, zdeklarowana ciało- i wieko-pozytywistka – tak Kasia Kulpa określa siebie. Nie ukrywa, że nosi rozmiar XXL, a czasem nawet XXXL. Jej osoba od 2007 roku (ponieważ właśnie wtedy powstał blog Stanikomania) inspiruje masę kobiet i mężczyzn do pokochania i rozpieszczania swojego ciała. Każdy z nas jest piękny taki, jaki jest!

Body positive (ciałopozytywność) - piękno bez filtra Body positive (ciałopozytywność) - piękno bez filtra

Wchodząc na blog, profil na Instagramie czy Facebooku Stanikomania, nie sposób nie zauważyć barwnych, odważnych zdjęć, do których autorka pozuje z dumą w samej bieliźnie! Fioletowe usta, biustonosze w kolorze soczystej czerwieni, perfekcyjnie dobrana biżuteria i szczery uśmiech. Kasia zaraża pozytywną energią i jeszcze pozytywniejszym myśleniem o swoim ciele.

Przeczytaj również: Body positive - kolejny trend czy rewolucyjny kanon piękna?

Zdecydowanie odrzuca body shaming, czyli wstydzenie się swojego ciała lub jego niektórych partii. Akceptujmy i kochajmy siebie - takim przekazem aż kipi cały blog Stanikomania!

Stanikomania to nie tylko bielizna!

To przede wszystkim styl życia. Zgodnie z nurtem bodypositive, Kasia szerzy świadomość o patrzeniu z miłością na swoje ciało. To jednak nie wszystko. Autorka uczy m.in. jak poprawnie dobrać biustonosz lub przeliczyć swój rozmiar. Przedstawia również porządną porcję praktycznej wiedzy o bieliźnie czy budowie ciała. Śledząc jej wpisy dowiemy się także, co w bieliźniarskiej modzie piszczy.

Biustonosz Plus Size Gorsenia K496 Paradise Biustonosz Plus Size Gorsenia K496 Paradise

Stanikomania to również kopalnia porządnych marek oraz sklepów (np. Spis Dobrych Sklepów, w którym mamy przyjemność się znaleźć), z których produktów bieliźniarskich na pewno będziemy zadowoleni! Skąd ta pewność? Ponieważ Kasia osobiście je sprawdziła i przetestowała, czego dowodem są liczne, wyczerpujące wpisy na blogu.

Twórczość autorki daje również duże wsparcie paniom, które noszą biustonosze w dużych rozmiarach. Jak się okazuje, wciąż ogromnym problemem jest odnalezienie nie tylko wygodnego, ale także pięknego, kolorowego i oryginalnego biustonosza o niestandardowej miseczce. Niezwykle pomocne są więc recenzje bielizny oraz zdjęcia różnorodnych modeli i fasonów, które autorka zamieszcza na blogu Stanikomania.

To może Ciebie zainteresować: Jak dobrać biustonosz do dużego biustu? Poznaj 5 wskazówek

Konkurs na blogu Stanikomania – wygraj bon na zakupy!

Konkurs na blogu Stanikomania: Za co cenimy polską bieliznę? Konkurs na blogu Stanikomania: Za co cenimy polską bieliznę?

Kochasz bieliznę, tak jak my i Kasia Kulpa? A może wciąż szukasz swojego ideału? Mamy coś dla Ciebie! Weź udział w konkursie i wygraj bon na zakupy w sklepie Kontri.pl. Kasia Kulpa z bloga Stanikomania wytypuje aż trzech zwycięzców!

  • Miejsce pierwsze – bon o wartości 300 złotych
  • Miejsce drugie i trzecie – bon o wartości 100 złotych

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? Wejdź na blog Stanikomania.pl - Za co cenimy polską bieliznę? Konkurs na 15 urodziny sklepu Kontri.pl i znajdź wpis konkursowy. Twoim zadaniem będzie napisanie 5 powodów, za które cenisz polską bieliznę. Pamiętaj! Liczy się kreatywność, więc ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Konkurs trwa do 25 lipca 2021 r.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
pixel