Wzory i hafty, czyli kolekcja Mat

2015-06-30
Wzory i hafty, czyli kolekcja Mat

Niektóre z nas lubią klasyczne. Część z nas preferuje je z odrobiną urozmaicenia, w mniej lub bardziej odważnych barwach. Tak naprawdę każda z nas lubi trochę inne. Mowa oczywiście o biustonoszach ♥ Dziś chciałabym zabrać Was, moje Drogie, na wycieczkę w krainę, która zwie się "Wzory i hafty, czyli kolekcja bielizny Mat Lingerie."

Projektanci firmy Mat głównie postawili na hafty oraz wzory. Każdy z biustonoszy upiększony jest jednym z tych elementów. Subtelne hafty sprawiają, że biustonosz wygląda powabnie i kusząco. Czy Wy również odnosicie wrażenie, że owe zdobienia sprawiają, że wyglądają one odrobinę tajemniczo? ;) Tworząc tę kolekcję projektanci wybrali również szereg wzorów. Znajdziemy modele pokryte wzorami w drobne kropeczki, subtelne kwiatki lub biało-różową kratkę. Każdy z tych biustonoszy wygląda po prostu świetnie :)

Jeśli już zdecydujecie się na jakiś wzór, zostaje jeszcze kolor - tutaj również projektanci zapewnili nam pełną paletę barw do wyboru :)

Zapoznajcie się z moimi wyborami w poniższej galerii, a następnie podzielcie się opiniami, które Waszym zdaniem są najciekawsze :)

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2015
pixel