Wiosenne i kwieciste biustonosze GAIA

2016-03-18
Wiosenne i kwieciste biustonosze GAIA

Jeżeli chodzi o wiosnę to jest to ulubiona pora roku większości z nas z wielu powodów. Po pierwsze, z każdym dniem pogoda jest coraz lepsza :) Po drugie, można w końcu zrzucić ciężkie kurtki i szaliki. A po trzecie ciągle pojawiają się nowe kolekcje :) Ten ostatni punkt (przynajmniej mi) podoba się najbardziej. Jeżeli również podzielacie moje zdanie to dzisiejszy wpis przypadnie Wam do gustu ;)

Najnowsze biustonosze z kolekcji Gaia spełnią wymagania każdej z nas. Dotyczy to oczywiście również pań szukających biustonoszy na duży biust. Stonowany model w odcieniach szarości to super wybór dla tych z nas, które nie do końca widzą się w mocniejszych kolorach. Delikatne połączenie bieli oraz kwiatów będzie doskonałym wyborem na ciepłe dni, kiedy można będzie wybrać się na spacer w samej bluzeczce ;) Oraz coś dla odważnych Pań, które nie boją się mocnych i wyraźnych kolorów - powabna fuksja :)

Jak oceniacie najnowszą kolekcję biustonoszy Gaia? Czekam na Wasze komentarze, która wiosenna Gaia najbardziej przypadła Wam do gustu :*

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2016
pixel