W czym na plażing? Kostiumy kąpielowe marki Ewlon

2015-05-07
W czym na plażing? Kostiumy kąpielowe marki Ewlon

Codziennie słońce zostaje z nami odrobinę dłużej. Już niebawem rozpocznie się czas, na który każda z nas tak bardzo czeka - sezon plażowania :) Która z kobiet nie zapuszcza się myślami w niedaleką przyszłość marząc o wylegiwaniu się całymi dniami w słońcu? Jestem pewna, że myślałyście o tym co najmniej raz. Chcemy wyróżniać się wśród tłumu plażowiczów. Dziś chciałabym pokazać Wam, jakie stroje kąpielowe do zaproponowania ma marka Ewlon na najbliższy sezon.

Mamy różne upodobania i projektanci marki Ewlon wzięli to pod uwagę. W najnowszej kolekcji znajdziecie zarówno prostotę jak i wzory. Kostiumy gładkie nie zostały pozbawione charakteru. Wręcz przeciwnie - dzięki ciekawym połączeniom żywych kolorów prezentują się naprawdę świetnie. Jasne kolory nie są czymś, w czym czujecie się dobrze? Projektanci nie zapomnieli również i o tej części z Was dając do wyboru kilka propozycji. Producent miał na uwadze także te, które preferują kostiumy jednoczęściowe. Z pewnością zostaniecie zauważone w każdym z nich. Do Was należy wybór w którym z kostiumów będziecie chciały błyszczeć na słońcu w tym sezonie ;)

To może Ciebie zainteresować - najpopularniejsze artykuły na naszym blogu: Jak dobrać strój kąpielowy do figury? Sprawdź, to prostsze niż myślisz!

Wielbicielki pasków nie rozczarują się zagłębiając się w najnowszą kolekcję marki Ewlon. Zwolenniczki kwiatów również znajdą coś dla siebie. Pomimo trudnego wyboru poniżej zamieściłam najciekawsze propozycje, chociaż nie ukrywam - wybór był trudny. Liczę na Waszą pomoc i komentarze. Co najbardziej zapadło Wam w pamięć? :)

Pokaż więcej wpisów z Maj 2015
pixel