Uroczysta gala Diamentów Forbesa 2022 w Białymstoku

2022-05-02
Uroczysta gala Diamentów Forbesa 2022 w Białymstoku

W styczniu ogłoszono ranking Diamentów Forbesa 2022, jednego z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród prywatnych polskich firm. Nasza firma zajęła 2 miejsce w województwie podlaskim, wśród firm o przychodach od 50 do 250 mln zł, i 75 miejsce na liście ogólnopolskiej. 7 kwietnia 2022 roku w hotelu Traugutta 3 w Białymstoku, odbyła się pierwsza regionalna gala wręczenia Diamentów Forbesa 2022, w której mieliśmy zaszczyt uczestniczyć.

Diamenty Forbesa 2022

Galę rozpoczęło wystąpienie Pawła Zielewskiego, redaktora naczelnego Forbesa. Gości przywitał również Tadeusz Truskolaski, Prezydent Miasta Białegostoku. Dzięki wystąpieniom ekspertów, jak i debat na żywo, na wydarzeniu nie zabrakło sporej dawki wiedzy i analiz. W trakcie gali zebrani goście mogli wysłuchać kilku interesujących wystąpień oraz debaty “Jak rozwijać biznes w niespokojnym otoczeniu”.

Diamenty Forbesa 2022

Podczas białostockiej gali, firmę Kontri reprezentowali dyrektor zarządzający marką Vivisence Sylwia Maksymiuk oraz Lechosław Chalecki. Nagrodę odebrali z rąk Prezydenta Białegostoku, Tadeusza Truskolaskiego.

Cieszymy się, że kolejny raz znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie. Myślimy o długofalowym rozwoju i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Niezmiernie cieszy nas to wyróżnienie i motywuje do dalszej pracy.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022
pixel