To co najlepsze - przegląd biustonoszy Gaia

2015-05-21
To co najlepsze - przegląd biustonoszy Gaia

My, kobiety, mamy kilka elementów garderoby, bez których nie wyobrażamy sobie ani jednego dnia. Potrzebujemy ich albo dlatego, że są nam bardzo przydatne albo dlatego, że są... piękne i samo ich posiadanie poprawi nam humor w ciągu dnia :) Dziś pokażę Wam rzeczy z tej pierwszej kategorii. Zapraszam na przegląd biustonoszy Gaia.

Źle dobrany biustonosz może zepsuć nam cały dzień, nawet jeśli zapowiadał się on bardzo dobrze. Trochę ciśnie, trochę uwiera, a my jesteśmy w pracy i nie mamy możliwości temu zaradzić. Jednak doskonale dopasowany, potrafi podtrzymać nas na duchu, kiedy dzień nie zapowiada się tak świetnie ;) Marka Gaia daje nam do wyboru szeroki wachlarz biustonoszy. Biały z delikatną koronką będzie idealnym towarzyszem w pracy, kiedy możliwe jest spotkanie służbowe. Ponadczasowy styl zawsze sprawdza się idealnie. Jeżeli jednak wolicie mniej klasyczne kolory - również nie będziecie zawiedzione. Koralowy lub toffi powinien spodobać się tym, które lepiej odnajdują się w bardziej wyraźnych barwach. Do tego czekają na Was również subtelne wzory :) Cała kolekcja wygląda na prawdę świetnie.

Sprawdźcie, co dla Was wybrałam i podzielcie się opiniami. Zachęcam również do zapoznania się ze wszystkimi produktami :) Mam nadzieję, że tak samo jak mi, również Wam biustonosze marki Gaia przypadną do gustu.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2015
pixel