Stylowe biustonosze w jesiennych barwach

2015-09-03
Stylowe biustonosze w jesiennych barwach

Tak, ja też nie wiem kiedy wakacje się skończyły. Pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy pojawiały się u nas najnowsze kostiumy kąpielowe. Nie wiadomo kiedy, a mamy już 3 września. Oznacza to początek nowego sezonu Jesień - Zima 2015. I właśnie dlatego dziś postanowiłam zrobić małe podsumowanie nowości. Od jakiegoś czasu pojawiają się w naszym sklepie Kontri modele z najnowszych kolekcji. Możliwe, że zdarzyło się Wam przegapić kilka z nich, dlatego postanowiłam zebrać je w jednym miejscu :) Dziś chciałabym przypomnieć jakie biustonosze z kolekcji Jesień - Zima 20115 są dostępne w naszym sklepie.

Firmy takie jak Gaia, Ava czy Gorsenia przygotowały już kolekcje na najnowszy sezon. W kolekcji marki Gaia znaleźć można modele, które zdobi szkocka krata lub motywy kwiatowe. Nie zabrakło również koronkowych wstawek. Producent zadbał o różnorodność, aby każda z nas znalazła idealny biustonosz dla siebie. Spod igły marki Ava natomiast pojawił się szereg różnych modeli. Znajdziecie tam zarówno klasyczne gładkie biustonosze w kolorach beżu, jak i takie w ciemniejszych kolorach pokryte ślicznymi wzorami. Nie zabrakło również propozycji dla karmiących mam ;)

Jeżeli widziałyście wszystkie biustonosze, to teraz macie okazję odświeżyć sobie pamięć. Może wcześniej przegapiony model teraz przykuje Waszą uwagę na dłużej :) Natomiast jeśli nie udało Wam się zapoznać z wszystkimi nowościami to zróbcie to teraz.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2015
pixel