Solidarni z Ukrainą - pomagamy i wspieramy!

2022-03-18
Solidarni z Ukrainą - pomagamy i wspieramy!

Wiadomość o wybuchu wojny na Ukrainie wstrząsnęła całym światem. Niewyobrażalna krzywda ludności ukraińskiej poruszyła także nasze serca. Już w pierwszych dniach tej wielkiej tragedii nasi pracownicy włączali się osobiście w zbiórki i pomoc uciekającym przed wojną Ukraińcom, przekazując żywność, odzież i artykuły pierwszej potrzeby oraz wsparcie finansowe.

Los tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują pomocy zawsze leżał nam mocno na sercu. I tym razem, pomoc Ukrainie stała się naszym priorytetem. Z rosnącą nadzieją i radością obserwowaliśmy jak kolejne marki, firmy i ludzie włączają się w akcje pomocy nie tylko lokalnie, ale w całej Polsce.

Baner - 10% ze sprzedaży na pomoc Ukrainie
Kontri.pl - razem możemy więcej

Postanowiliśmy przekazać część kwoty ze sprzedaży w naszym sklepie kontri.pl oraz w sklepu kiddymoon.pl, na pomoc humanitarną Ukrainie. Dzięki waszym zakupom oraz dodatkowym środkom wyasygnowanym przez firmę udało się zebrać i przekazać 15 000 zł Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinie Droga, Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce oraz prywatnej osobie, która przyjęła pod swój dach kilkanaście osób z Ukrainy.

Zabawki przekazane dla dzieci z Ukrainy
Zabawki KiddyMoon przekazane dla dzieci z Ukrainy

Doskonale wiemy, że pieniądze to nie wszystko, dlatego gdy do Białegostoku i okolic zaczęły przyjeżdżać rodziny z dziećmi, do ośrodków w Wasilkowie i Białousach, przekazaliśmy zabawki w postaci m.in. piankowych placów zabaw, basenów z kulkami KiddyMoon i jeździków, by najmłodsi choć na chwilę mogli zapomnieć o trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźli i dać im namiastkę normalnego dzieciństwa.

Bielizna przekazana potrzebującym z Ukrainy
Bielizna przekazana do sklepu charytatywnego MY DLA INNYCH

Odpowiadamy też na prośby od organizacji, które wzięły na siebie największy ciężar pomocy przybywającym z Ukrainy. Gdy zgłosił się do nas Sklep Charytatywny Stowarzyszenia "MY DLA INNYCH", przekazaliśmy kilkaset sztuk bielizny o wartości ponad 10 000 zł. Bielizna, która jest podstawowym i niezbędnym elementem w naszej garderobie, trafiła do Ukrainek, które opuściły swoje domy w pośpiechu, uciekając przed wojną.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
pixel