Secrets of Kinga - Nowa linia sexy bielizny

2014-11-24
Secrets of Kinga - Nowa linia sexy bielizny

Zupełna nowość marki Kinga – nowa linia bielizny erotycznej – Secrets of Kinga.

Pssss... Już na pierwszy rzut oka pobudza zmysły. Model 158 Capture II Secrets of Kinga - mój faworyt - Secrets of Kinga 158 Capture II

Kinga jest jednym z czołowych producentów bielizny. Z każdą kolekcją cieszy się bardzo dużym zaufaniem klientek. Gorąca nowość to erotyczna linia bielizny. Skierowana jest do kobiet, które chcą czuć się seksowne i pewne siebie nawet w sypialni ;)

Kolekcja składa się z czterech styli Vanilla, Spicy, Naughty oraz Play.

Vanilla to subtelne koszulki, odsłaniające niewiele kobiecego ciała. Przeznaczone dla Pań, które pragną tylko odrobinę urozmaicić swoje nocne życie.

Spicy jest stylem skierowanym do odważnych klientek. Zaskakują rozcięciem w "pewnych" miejscach. Wyzywające komplety i koszulki to oferta dla Pań lubiących eksperymenty. Same zobaczcie.

Linia Naughty – to nietypowy krój i 100%-owe pobudzenie męskiej wyobraźni. Wersja dla prawdziwie niegrzecznych uwodzicielek.

Play to część dla Pań, które lubią przebrania. Tym razem to tylko zapowiedź, jak tylko pojawią się w naszym sklepie obiecujemy Was poinformować.

Bielizna marki Kinga zaprojektowana jest z myślą o kobiecych kształtach. Wyszukane wzornictwo, wysoka jakość oraz dbałość o szczegóły - myślę, że zaspokoją potrzeby Nas wszystkich. Już niedługo jeszcze więcej modeli z nowej kolekcji. Bądźcie z nami na bieżąco.

Jeśli są wśród Was kobiety, które szukają kostiumów to sprawdźcie naszą bogatą ofertę.

Ps. Część zestawów dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2014
pixel