Przygotuj się na zimowe wieczory z DN Nightwear

2015-11-05
Przygotuj się na zimowe wieczory z DN Nightwear

Niestety mamy teraz porę roku, kiedy o przeziębienie nie jest trudno. Chwila nieuwagi, brak szalika albo czapki i katar murowany ;) O ile w domu nie grozi nam choroba z powodu braku tych dodatków, o tyle łatwo jest się przeziębić na przykład w nocy. Zapomnimy o uchylonym oknie i rano wstaniemy bardzo "pociągające" ;) Na takie właśnie sytuacje doskonałym wyborem będą piżamy z kolekcji DN Nightwear.

W najnowszej kolekcji znajdziecie komplety idealne na jesienne oraz zimowe noce. Długi rękaw i spodnie na pewno ochronią nas przed chorobą lub przeziębieniem. Do wyboru mamy szereg ciekawych zestawów. Granatowa góra i spodnie w czarno-różową kratę lub komplet w ślicznym niebieskim kolorze z różowymi ściągaczami - wyglądają po prostu super :) Znajdziecie tam również piżamkę, gdzie pierwsze skrzypce gra szarość. Jeśli lepiej czujecie się w koszulach nocnych - producent pamiętał o nich również :)

Wisienką na torcie są cieplutkie szlafroki, które sprawią, że chłodne poranki nie będą takie straszne :) Co sądzicie o moim wyborze? Sprawdźcie całą kolekcję DN Nightwear i dajcie znać, co sądzicie :)

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2015
pixel