Przygotuj się na lato już teraz!

2014-05-02
Przygotuj się na lato już teraz!

Na zewnątrz robi się coraz cieplej. Już niebawem całkowicie zrezygnujemy z ciepłych okryć i długich spodni. Niestety, nie każda z nas może pochwalić się nienagannie szczupłą sylwetką, na której wszystkie ubrania wyglądają dobrze – nic straconego! Do sezonu wakacyjnego mamy jeszcze trochę czasu. Jeżeli chcecie dobrze wyglądać w sukienkach i bikini, zacznijcie zmiany od dzisiaj. Wystarczy, że zastosujecie się do kilku, prostych zasad:

  • ograniczcie spożywanie lub zrezygnujcie z cukrów,

  • nie zapominajcie o śniadaniach – są najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia,

  • wypijajcie przynajmniej 2 litry wody dziennie

  • ruszajcie się – na zewnątrz robi się coraz piękniej. Warto częściej wychodzić na spacery, albo zacząć biegać,

  • jedzcie migdały – naukowcy z USA odkryli, że jedzenie 30 sztuk migdałów między posiłkami skutecznie hamuje apetyt i pozwala szybciej zrzucić zbędne kilogramy.

Na co dzień warto również zaopatrzyć się w specjalną bieliznę wyszczuplającą. Wysokie figi i dopasowane koszulki doskonale ukryją wszystkie mankamenty figury. Myślicie, że tego typu bielizna jest niewygodna i nie nadaje się do noszenia na co dzień? Nie powinnyście! Modele dostępne w naszym sklepie są wykonane z przyjaznych dla ciała materiałów, doskonale modelują linię talii i bioder, wyszczuplają brzuch, a przy tym wszystkim są również bardzo wygodne. Już teraz przygotuj się na lato!

Wszystkie modele i fasony znajdziecie na kontri.pl

Pokaż więcej wpisów z Maj 2014
pixel