Przegląd najświeższych trendów od marki Gaia

2016-01-19
Przegląd najświeższych trendów od marki Gaia

Nowy rok oznacza pojawianie się nowych kolekcji, zarówno odzieży jak i bielizny. Jednymi z pierwszych, którzy już zaprezentowali swoje najnowsze modele biustonoszy jest firma Gaia. Przyjrzyjmy się im razem :)

W najnowszej kolekcji bielizny Gaia znajdziemy naprawdę wspaniałe biustonosze. Zarówno zwolenniczki prostych i pozbawionych zdobień biustonoszy, jak i te, które preferują trochę dodatków, znajdą model idealny dla siebie. Na biustonoszu o nazwie Lana dominują jednolite beżowe miseczki z dodatkiem czerni, którą znajdziecie na spodzie miseczek oraz na ramiączkach. Pomimo tego, że dominują tam miseczki, które wzorów są pozbawione, całość wygląda bardzo efektownie. Jeżeli jednak wolicie klasyczne biustonosze, to koniecznie sprawdźcie model Lana - cały w jednolitym beżowym kolorze będzie idealnym wyborem dla tych z nas, które preferują klasyczne biustonosze.

Przeczytaj również: Seksowny rozmiar Plus Size – jak dobrze wyglądać w bieliźnie?

Sprawdźcie już teraz najnowsze biustonosze Gaia i napiszcie w komentarzu, który z biustonoszy najbardziej się Wam spodobał i dlaczego :)

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2016
pixel