Przegląd kolekcji QUEEN KINGA STREET

2014-07-22
Przegląd kolekcji QUEEN KINGA STREET

Bielizna, podobnie jak odzież, jest produktem sezonowym, w którym również królują trendy i pory roku. Czy potrzebujemy specjalnej bielizny na lato? Oczywiście, że tak! :) Ciemne, stonowane kolory schowajcie głęboko w szufladzie! Kiedy robi się cieplej poprawiają się nam nastroje, jesteśmy weselsze i pragniemy kolorów, nadruków i całkowitego odmienienia! Zgadzacie się z tym?

Bielizna Kinga - kolekcja QUEEN KINGA STREET

Lato w pełni i dlatego dziś postanowiłam przedstawić Wam fantastyczną kolekcję bielizny Kinga na wiosnę/lato 2014. Tym razem projektantów zainspirował Londyn - stolica Zjednoczonego Królestwa, miasto tętniące życiem, w którym tradycja spotyka się ze współczesnością. Tą kolekcję, na pewno pokochają wszystkie wielbicielki brytyjskiego szyku. :)
Klasyczne koronki połączone z geometrycznymi wzorami, delikatne pastele ze zdecydowanymi barwami tworzą razem harmonijną i niepowtarzalną całość. Motywem przewodnim jest brytyjska moda na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci - lata 60, 70, 80 i 90. Piękne biustonosze, kuszące stringi, figi i zmysłowe koszulki.. Aktualna kolekcja reprezentuje najnowsze światowe trendy, a także utrzymana jest w charakterystycznym dla firmy stylu, łączącym subtelną kobiecość z seksapilem.
A zdjęcia? Są fenomenalne! Absolutny strzał w dziesiątkę! Uwielbiam je oglądać. :D Bielizna na żywo prezentuje się również zjawiskowo.

Jak Wam się podoba kolekcja Queen Kinga Street? Prawda, że robi wrażenie? Zachęcamy do komentowania :)

Tak na koniec dla ciekawskich :) Na kontri.pl powoli pojawiają się nowości z kolekcji VIVA ESPANA i już niedługo na blogu zaprezentujemy Wam przedsmak tego, co przyniesie nam tegoroczna jesień i zima. :)

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2014
pixel