Piżamy Italian Fashion dla dużych i małych

2015-10-15
Piżamy Italian Fashion dla dużych i małych

Czy widok mamy i córki, które noszą identyczne ubrania nie jest słodki? Albo kiedy ich stroje mają coś wspólnego? Moim zdaniem to jeden z bardziej uroczych widoków, kiedy rodzic idzie ze swoją mniejszą kopią :) Producent Italian Fashion prawdopodobnie ma podobne zdanie, ponieważ w najnowszej kolekcji piżam znajdziecie komplety doskonale pasujące dla mamy i córeczki. Jeśli i Wy lubicie takie zestawy to koniecznie sprawdźcie dzisiejszy wpis :)

Rękaw długi czy krótki? Szara czy granatowa? A może koszula nocna? Tak mniej więcej wygląda najnowsza kolekcja piżam Italian Fashion na sezon Jesień-Zima 2015. Zdecydowanie dominują tam proste modele ozdobione subtelnymi wzorami. Granatowy komplet z czerwonymi elementami w postaci paseczków oraz wykończenia przy szyi wygląda super. Jeśli preferujecie modele bez zdobień to znajdziecie również taki. Granatowy zestaw o długości rękawów oraz spodni 3/4 nie pozwoli Wam odczuć jesiennych chłodów. Te z Was, które zawsze marzyły o podobnym zestawie dla siebie i Waszych pociech, polecam przyjrzeć się modelom Wega. Słodki kaczorek na bluzeczce oraz spodnie ozdobione symetrycznym wzorem. Wyobraźcie sobie siebie i Wasze dzieci w podobnych piżamach w sobotni poranek, razem oglądające poranne kreskówki. Od razu na sercu robi się ciepło, prawda?

Najnowsza kolekcja piżam Italian Fashion urzekła mnie bardzo. Mam nadzieję, że Wy również się w nich zakochacie :) Całą kolekcję znajdziecie tutaj → Piżamy Italian Fashion

Pokaż więcej wpisów z Październik 2015
pixel