Piękno kobiet - finał projektu Kobiety dla Kobiety

2020-01-30
Piękno kobiet - finał projektu Kobiety dla Kobiety

Projekt - Kobiety dla Kobiety - zmień siebie, daj siebie

Każda niewiasta skrywa w sobie niepowtarzalne piękno. Czasem jest ono głęboko ukryte i trzeba pomóc je dostrzec. Wiele przeżyć, codzienne zabieganie, stres sprawia, że zapominamy o sobie. O swoich pragnieniach i marzeniach. Kolejną wizytę u fryzjera odkładamy na później. Poświęcamy swój czas i energię na potrzeby naszych bliskich. Każde spojrzenie w lustro dołuje, bo widzimy tam odbicie naszych problemów. Dostrzegamy swoje zmęczenie, troski, swoje tęsknoty a przede wszystkim bark czasu. W kobiecie najważniejsze jest jej serce. Wygląd zewnętrzny to tylko wierzchołek góry lodowej, całe jej jestestwo jest skrywane w głębi oceanu codzienność. Nowa fryzura, świetny makijaż czy wymieniona garderoba to tylko początek zmian, każdej z nas. Gdy dusza kobiety śpiewa, radośniejszy staje się jej świat.

Warto przeczytać: Body positive - kolejny trend czy rewolucyjny kanon piękna?

My to doskonale rozumiemy, dlatego ochoczo wspieramy takie projekty jak Zmień siebie, daj siebie: Kobiety Dla Kobiety zorganizowany przez Fundację 3-4 Start. Wierzymy, że „siła jest kobietą”, wzajemnie się mobilizujemy, inspirujemy i jednoczymy dla wspólnego celu. Tak było podczas kolejnej edycji projektu pod nazwą „Zmień siebie, daj siebie”. Nie mogło nas tam zabraknąć i z dumą jako partnerzy projektu towarzyszyliśmy kilkunastu uczestniczkom oraz czterem finalistkom w przeżyciu niesamowitej przygody oraz upragnionej metamorfozy. Każda z uczestniczek otrzymała od naszego sklepu komplet eleganckiej bielizny damskiej Vivisence. Najlepsi specjaliści zadbali o ich wygląd i samopoczucie. Nie zapominajmy jednak, że to nie uroda jest najważniejsza. Istotna jest również akceptacja samej siebie, a przede wszystkim nasze zdrowie, o które czasem musimy walczyć.

Finalistki

Poznajcie finalistki II edycji metamorfozy „Kobiety dla kobiety”: Agnieszkę, Kasię, Lucynę i Marzenę. Bohaterki tego przedsięwzięcia mają różne historie, lecz łączy je jeden cel: odnaleźć swoje piękno. Z dnia na dzień domem Agnieszki stał się szpital. Z przedszkolanki stała się wykwalifikowaną osobistą pielęgniarką własnego dziecka. Metamorfoza tchnęła w Nią nowe życie. Obecnie, rok po odejściu jej synka, z uśmiechem mówi o tym, że musi żyć dalej. Marzena i Kasia to matki i żony. Gdzieś pomiędzy zmienianiem pieluch, gotowaniem obiadów i robieniem zakupów zatraciły siebie. Na zmiany nigdy nie jest za późno, dowodem tego jest Lucyna. Kobieta po przejściach, dumna mama dwóch dorosłych synów, a niebawem także babcia.

Kobiety dla kobiety gala finałowa

Gala finałowa

Zwieńczeniem trudów była gala finałowa, na której finalistki były głównymi gwiazdami! W całym przedsięwzięciu udział wzięli Karolina Chapko, aktorka i ambasadorka akcji oraz Tomasz Jacyków, stylista sław. Podczas gali mogliśmy oglądać efekt metamorfozy Pań, a także film promujący fundację oraz braliśmy udział w licytacji na rzecz podopiecznych. Elegancka bielizna Vivisence podkreśliła atuty pięknych kobiet, co jeszcze bardziej wyeksponowało trud włożony w przemianę.

Gala finałowa Tomasz Jacyków Karolina Chapko

Dobry biustonosz potrafi wiele!

Pragniesz przeżyć podobną przemianę. Zacznij od zmiany bielizny. Skorzystaj z naszych produktów i fachowej porady obsługi klienta. Zmień nudne staniki na odważne modele. Podkreśl swoje piersi odpowiednimi fasonami, pożegnaj się z uwierającymi ramiączkami. W swojej kolekcji posiadamy, także super push-up, który spełnia marzenia kobiet. Podwójne wypełnienie modeluje i unosi biust oraz sprawia, że obwód staje się większy aż o 6cm. W naszym sklepie wygoda idzie w parze z pięknem. Przekonaj się sama, zapraszamy.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel