Nowe komplety bielizny marki Vova

2015-08-25
Nowe komplety bielizny marki Vova

Jeżeli śledzicie, co dzieje się w naszym sklepie Kontri z pewnością zauważyłyście, że zakładka NOWOŚCI obfituje :) Codziennie pojawia się tam szereg najnowszych propozycji od wielu producentów. Znajdziecie tam zarówno nowe modele bielizny jak i odzieży. Dziś chciałabym przedstawić Wam jeszcze gorące modele z tej pierwszej kategorii. Wyglądają naprawdę świetnie. Dziś skupię się na nowych zestawach od marki Vova. Zatem, zapraszam moje Drogie :)

Wzory - tak jednym słowem można określić najnowszą kolekcję. Każdy model biustonosza zdobi mniej lub bardziej rzucający się w oczy wzór. Kwiaty róży w kolorze szarości lub drobne listki zdobiące ramiączko robią naprawdę świetne wrażenie. Utkane drobnymi płatkami kwiatów wyglądają rewelacyjnie. Ozdobione w ten sposób ramiączko wnosi pewien powiew świeżości. Na jednym z modeli znajdziecie również dodatek w postaci drobniutkiej wstążeczki, która w połączeniu z figami lub stringami tworzą piękny zestaw.

Cała kolekcja wygląda rewelacyjnie i wszystkie komplety stanowią spójną całość. Nowości spod igły marki Vova wywołują efekt "wow" i sprawią, że każda z Was przyjrzy się im odrobinę dłużej.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2015
pixel