Nowe klasyczne biustonosze

2015-06-16
Nowe klasyczne biustonosze

Biustonosz - element garderoby, który jest z nami praktycznie zawsze. W pracy, na imprezie czy w trakcie dnia, dlatego tak ważne jest, żeby był idealnie dopasowany. Zarówno do nas jak i do okazji na którą go zakładamy. Możemy dopasować go także w zależności od naszego humoru - w sumie czemu nie? :) Jeżeli aktualnie zastanawiasz się nad dodaniem czegoś do swojej garderoby, koniecznie sprawdź, co mamy ciekawego :)

Producenci marek takich jak Gaia, Ava Kinga oraz Axami dają Wam do wyboru wiele ciekawych modeli staników. Gładki w klasycznym kolorze będzie dobrym wyborem na spotkania, na których chcecie, aby Wasz strój był spójną całością. Natomiast jeżeli planujecie wyjść potańczyć lub w inny sposób oderwać się od dnia codziennego, turkus doda koloru do Waszego stroju. Te z Was, które preferują biustonosze ze wzorami, mniej lub bardziej widocznymi, również nie powinny czuć się pominięte. Delikatna panterka lub drobny wzór na całej miseczce to tylko początek tego, co czeka na Was wśród wszystkich dostępnych modeli :)

Poniżej prezentuje Wam mój wybór. Co o nich sądzicie? Piszcie śmiało jakie Waszym zdaniem biustonosze są modne w tym sezonie :) Macie swoje propozycje? Czekam na komentarze ♥

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2015
pixel