Najnowsza kolekcja biustonoszy Gaia, Gorsenia i Ava

2015-08-06
Najnowsza kolekcja biustonoszy Gaia, Gorsenia i Ava

Kilka dni chodził mi po głowie dzisiejszy temat. Nie mogłam doczekać się, aby pokazać Wam co nowego pojawiło się w naszym sklepie Kontri.pl ♥ Jak zapewne się domyślacie, chodzi o biustonosze :) Tak, wiem, temat wpisu nie pomógł mi dotrzymać tajemnicy do końca ;) Skoro już wiecie nad czym będę się "rozpływała", zapraszam z wielką przyjemnością do zapoznania się z najnowszą kolekcją biustonoszy :)

Wśród nowości, które zagościły w naszym sklepie są biustonosze między innymi takich marek, jak Gaia, Ava, Gorteks czy Gorsenia. Model spod igły marki Ava jest subtelny i wygląda wprost rewelacyjnie, mimo tego, że nie ma na nim rzucających się w oczy zdobień lub kolorów. Natomiast biustonosze z kolekcji marki Gaia ukazują, że producent postawił na wzory, które nie są jednolite z całością. Model w kolorze mlecznej pralinki wygląda powalająco - beż i brąz w towarzystwie kolorowych, drobnych kwiatuszków stanowią bezbłędne połączenie. Aż trudno oderwać od niego wzrok ♥ Producent marki Gorsenia postawił na odcień mocca i najnowszy biustonosz jest w ciepłym kawowym kolorze. Symetryczne wzory na obu miseczkach, dwa odcienie brązu, malutka przywieszka na mostku oraz zdobienia na ramiączkach - istny strzał w "dziesiątkę" :)

Czy Wy też zakochałyście się w tych nowościach, jak ja? ♥ Jeśli jednak nie urzekły Was one tak jak mnie, cóż.. Przyjrzyjcie się im raz jeszcze, a na pewno stracicie dla nich głowę :)

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2015
pixel