Najmodniejsze kąpielówki - jakie wybrać?

2020-05-19
Najmodniejsze kąpielówki - jakie wybrać?

Przygotuj się na sezon kąpielowy

Sezon na kąpiele w pełni, warto więc sprawdzić jakie będą najnowsze trendy na najbliższy sezon. Kreatorzy mody po raz kolejny stawiają na prostotę, nieskomplikowane będą zarówno kostiumy kąpielowe, jaki i inne części garderoby. Wszystko to przez fakt, że coraz chętniej wybieramy proste rozwiązania. Proste oczywiście nie znaczy, że stroje kąpielowe będą nudne, mało eleganckie czy skromne.

Kąpielówki męskie - propozycje dla panów

Kąpielówki męskie są co prawda dosyć prostą formą, ale nie oznacza to, że również tutaj nie można pochwalić się szykiem i gustem. Z pewnością do lamusa odchodzą śmieszne, stylizowane bajkowo kąpielówki. Ich miejsce zajmują eleganckie, najczęściej jednokolorowe wersje z dużym znaczkiem producenta na pasku w biodrach. Kąpielówki męskie cechować się będą również lepszą jakością materiału oraz większą precyzją wykonania. Z roku na rok obserwujemy, że największe firmy przykładają dużą wagę do poprawy jakości swoich wyrobów i wygląda na to, że ten sezon będzie pod tym względem szczytowy. Kąpielówki przestaną przywodzić na myśl zwykłe "majtki", staną się natomiast towarem widocznie przeznaczonym do użytkowania w wodzie. W ofercie znajdziemy kąpielówki męski wykonane z termicznego materiału, który zatrzymuje ciepło oraz ze zwykłej tkaniny bawełnianej, które z wyglądu przypominać będą syntetyczną.

Warto przeczytać: Jak dobrać strój kąpielowy do figury? Sprawdź, to prostsze niż myślisz!

Kostiumy kąpielowe - propozycje dla pań

Kobiety zawsze miały większy wybór kostiumów kąpielowych. W nadchodzących sezonach powiększy się on jeszcze bardziej. Duży nacisk położony zostanie nie tylko na stroje kąpielowe dwuczęściowe, ale również na tankini, tuniki plażowe oraz stroje kąpielowe jednoczęściowe. Te zaś dostępne będą w dwóch różnych wariantach - dla kobiet szczupłych, oraz dla tych, które posiadają kilka zbędnych kilogramów. W obu tych przypadkach tkaniny charakteryzować się będą nieprzemakalnością i ochroną przed zimnem. Jeżeli chodzi o fasony, to mniejszy udział będą miały wersje bacha, większy zaś położony będzie na minimalistyczne, stylowe modele, które doskonale sprawdzą się przy każdym typie urody. Kostiumy kąpielowe dość mocno różnić się będą cenowo, jednakże z uwagi na znakomitą jakość dzisiejszych wyrobów, lepiej będzie postawić na te droższe. W ich przypadku możemy bowiem spodziewać się znacznie lepszej jakości.

Moda modą i trendy trendami, ale jak zwykle to użytkownicy wybiorą styl, który im najbardziej odpowiada. Wybierać będzie z czego, więc możemy liczyć na bardzo zróżnicowany sezon.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel