Modnie i stylowo na plaży - jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

2016-05-10
Modnie i stylowo na plaży - jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

Sezon plażowania zbliża się wielkimi krokami. Niedawno mieliśmy długi weekend, który obfitował w wysokie temperatury rodem z Hiszpanii. Zapewne niektóre z nas wybrały się wtedy na plażę i mają już za sobą pierwsze spotkanie ze słońcem w tym roku (oczywiście mówię o pobycie na plaży ;) ). Jest coś, bez czego pobyt na plaży odbyć się nie może - kostium kąpielowy. Każda z nas ma inne upodobania co do stroju na plażę. Bikini, jednoczęściowy, kolorowy, stonowany - można by wyliczać godzinami ;) Jeśli należysz do tej grupy, która preferuje nieco bardziej zakrywające stroje to koniecznie rzuć okiem na dzisiejszy wpis. 

Wśród oferty kostiumów z kolekcji Wiosna Lato 2016, znajdziecie szeroką gamę kostiumów jednoczęściowych. Znajdziecie tam zarówno propozycje w jednolitych kolorach, taki jak model Korsyka I w kolorze granatowym. Wygląda prosto, ale prezentuje się świetnie. Dla wielbicielek bardziej kolorowych kostiumów polecam przyjrzeć się między innymi modelom M-381 lub Vanessa. Wyglądają wspaniale i z pewnością przykują wzrok pozostałych plażowiczów.

Przeczytaj również: Jak dobrać strój kąpielowy do figury? Sprawdź, to prostsze niż myślisz!

Sprawdźcie wszystkie kostiumy jednoczęściowe i dajcie mi znać, które jednoczęściowe kąpielowe najbardziej się Wam podobają :)

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel