Moda damska do pracy

2015-05-05
Moda damska do pracy

Choćbyśmy chciały, nie żyjemy samymi wyjściami towarzyskimi... Dużą część dnia spędzamy w pracy z różnymi ludźmi - koleżankami z biura, szefową, przystojnym kolegą z działu obok ;) To oni przez większość czasu z nami przebywają i mają sporo okazji, żeby podpatrzeć jaką odzież damską na sobie. Niestety nie mamy na to wpływu. Mamy za to wpływ na to jak nas będą widzieć. :)

Dziś chciałabym pokazać Wam idealne propozycje do biura. Subtelnie podkreślająca Wasze wdzięki sukienka pomoże Wam zwrócić uwagę kolegi, który podoba Wam się od jakiegoś czasu ;) Na biznesowe spotkanie doskonała będzie się sukienka nadająca kobiecości w subtelny sposób, jednocześnie nie pozbawiając Was wdzięków. A jeśli macie dosyć zgryźliwych uwag "koleżanki" z drugiego działu, mamy również coś, co pomoże Wam zmienić jej zdanie ;)

Nieważne co napotkacie na swojej drodze w pracy, przygotowałam warianty na każdą ewentualność. Przyciągnięcie uwagi kolegi czy ucięcie komentarzy koleżanki - odpowiedź macie w zasięgu ręki :) Pytanie tylko - w stronę której z nich skierujecie swą dłoń? Czekam na Wasze opinie odnośnie mojego wyboru i oczywiście chciałabym usłyszeć Wasze zdanie :)

Pokaż więcej wpisów z Maj 2015
pixel