Mikołajki już niebawem - co na prezent?

2015-11-24
Mikołajki już niebawem - co na prezent?

Mikołajki już niebawem. Mogłoby się zdawać, że mamy jeszcze trochę czasu na wybór prezentu. Jak zawsze jednak minie on w zawrotnym tempie ;) Nie czekajmy zatem do ostatniej chwili z kupnem niespodzianki. Sprawdźcie wszystkie mikołajkowe propozycje już teraz :)

W stroju kuszącej Pani Mikołaj jest coś, co sprawia, że robi się nam cieplej. Seksowna koszulka, z kapturkiem lub bez, a może ponętny kostium z pończochami - na co stawiacie? Każda z mikołajkowych propozycji wygląda wspaniale. Panowie - jeśli zdecydujecie się sprawić jeden z tych gorących kompletów swojej drugiej połówce, z pewnością ucieszą się z tego prezentu ;) Natomiast Wy, moje Drogie, również możecie sprawić sobie taki podarek na 6 grudnia. Wasi mężczyźni z pewnością będą pełni zachwytu. W końcu, kto nie ucieszyłby się na widok takiej Pani Mikołaj? ♥

Kostium, koszulka, czy może zmysłowy biustonosz? Sprawdźcie już teraz nasze propozycje bielizny erotycznej na 6 grudnia. Coś szczególnie wpadło Wam w oko? Dajcie nam znać w komentarzach - może przegapiłam jakąś perełkę :)

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2015
pixel