Małe jest piękne - biustonosze na mały biust

2014-05-27
Małe jest piękne - biustonosze na mały biust

Nie wszystkie z nas mogą pochwalić się pięknym, dużym biustem. Wiele kobiet wstydzi się swojej małej miseczki – a nie powinny! Małe jest piękne! Wystarczy tylko odpowiednio je wyeksponować i podkreślić dekolt, żeby nabrały totalnie innego wyglądu.

Styliści radzą, żeby wybierać przede wszystkim bluzki z zaokrąglonymi dekoltami. Panie z małym biustem powinny zrezygnować z trójkątnych dekoltów i gładkich tkanin. Najlepiej sprawdzą się bluzki zdobione falbanami i koronkami na poziomie biustu. Warto również postawić na wyraźne desenie – kwiaty, poziome paski albo grochy. Jeżeli jednak chcecie go schować przed całym światem, wyeksponujcie inne części ciała – plecy, nogi albo ramiona.

Nie polecam jednak tego sposobu. Lepiej sprawdzi się biustonosz typu push-up, który potrafi zdziałać cuda np. biustonosz super push-up Vivisence 1041. Stanik mega push-up, dzięki podwójnemu wypełnieniu, powiększa obwód nawet o 6cm!

Biustonosz super push-up Vivisence 1041
Biustonosz super push-up Vivisence 1041

Na pewno każda z was wie, że ich zadaniem jest mocno podnosić i optycznie powiększać biust, a pogłoski, że szkodzi piersiom, są wyssane z palca. Odpowiednio dobrany biustonosz w żaden sposób nie zaszkodzi Waszemu zdrowiu, a na pewno podniesie samoocenę. ;)

Pokaż więcej wpisów z Maj 2014
pixel