Majowy weekend z fitnessem

2015-04-30
Majowy weekend z fitnessem

Już niebawem rozpocznie się to, na co tak długo każdy z Was czekał - Majówka :) Na samą myśl na pewno pojawiają się na twarzach uśmiechy od ucha do ucha. Słońce, koc, świeża trawa, ulubione radio w tle, grill - tak zapewne duża część z Was będzie spędzać ten czas przepełniony lenistwem :) Z pewnością znajdą się też tacy, dla których będzie to czas spędzony bardzo aktywnie - rowerowe wycieczki, spacery, poranny lub wieczorny jogging.

Właśnie dla tej drugiej części naszych Czytelniczek chciałabym przedstawić dzisiejsze propozycje nadające się świetnie do aktywnego wypoczynku. Pora schować do szafy eleganckie spódnice i szpileczki. Nie ma lepszego stroju do przejażdżki na rowerze lub joggingu niż kolorowe legginsy. Do tego bluzeczka w ulubionym kolorze i mamy strój idealny ;) Mając na sobie coś kolorowego od razu poprawia nam się humor. Nabieramy wtedy większej chęci i motywacji do wszystkiego.

Mam nadzieję, że moje propozycje urzekną Was tak samo jak mnie. Najciekawsze moim zdaniem modele przedstawiam poniżej i zapraszam do zapoznania się z pełnym asortymentem

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2015
pixel