Kostiumy kąpielowe dla kobiet w ciąży od Vivisence

2019-05-08
Kostiumy kąpielowe dla kobiet w ciąży od Vivisence

Dziś chcę zaprezentować Wam coś, czego do tej pory nie było lub na polskim rynku bieliźnianym pojawiało się baaardzo rzadko — mianowicie kostiumy kąpielowe dla kobiet w ciąży. Marka Vivisence stworzyła linię kostiumów z myślą o przyszłych mamach i powiem Wam, że są naprawdę rewelacyjne. Wykonane zostały z wysokiej jakości dzianiny, co widać na pierwszy rzut oka, zaraz po wyjęciu z folii. Zwiększona została odporność na odbarwienia i zniekształcenia, dzięki czemu kostium posłuży nam długie lata, nie tylko podczas ciąży. Materiał jest elastyczny i doskonale dopasowuje się do rozmiaru brzuszka, jakby rósł razem z nim :)

Przeczytaj również: Jak dobrać strój kąpielowy do figury? Sprawdź, to prostsze niż myślisz!

Do wyboru mamy kostiumy jednoczęściowe jak też dwuczęściowe z koszulką — tankini

Stroje jednoczęściowe — na wczesny etap ciąży

Czy każda kobieta w ciąży powinna nosić obowiązkowe kostium kąpielowy jednoczęściowy? Oczywiście, że nie, aczkolwiek one właśnie cieszą się największą popularnością. W sposób szczególny na wczesnym etapie ciąży, gdy brzuszek jeszcze nie rośnie, ale zauważalne są już powiększone piersi, można wybrać naprawdę godne propozycje, kryjące się pod hasłem stroje kąpielowe dla kobiet w ciąży jednoczęściowe. Można tutaj dopasować do siebie odpowiedni rozmiar biustonosza, mając przy tym na uwadze fakt, iż biust będzie z każdym miesiącem się powiększał i jeszcze bardziej wypełniał. Ponadto, także i dodatkowe kilogramy, mogą wpłynąć na kobiecą figurę, nieco bardziej ją zaokrąglając. Sięgając po kostiumy kąpielowe dla ciężarnych, warto na to właśnie zwrócić uwagę, tak, aby dany zakup sprawdził się na dłuższy czas. Materiał w takich strojach jest odpowiednio rozciągliwy i łącząc się z biustonoszem, może na tyle zwiększyć swoją objętość, że sprawdzi się i na tym wczesnym etapie ciąży, ale również i przy tej ciąży zaawansowanej.

W naszym sklepie Kontri, mamy dla Was Drogie Panie ciekawe propozycje strojów jednoczęściowych, które łączą w sobie praktyczność, wygodę i maksymalny komfort, a jednocześnie i design w modnej odsłonie, na jakiej niewątpliwie każdej z nas zależy.

Tankini dla ciężarnej — najlepszy strój w zaawansowanej ciąży

Choć stroje kąpielowe jednoczęściowe są w stanie sprawdzić się na każdym etapie ciąży, to jednak przy tej zaawansowanej, nie zawsze okazują się być dla przyszłych mam w pełni komfortowymi rozwiązaniami. W tym przypadku strój kąpielowy w ciąży można wybrać w formie tankini, a więc kostiumu, w którym zastosowany jest luźny materiał na brzuszku, dzięki któremu kobieta może i wyglądać i czuć się doskonale. A co dla młodych mam? Na pewno idealną propozycją będzie strój kąpielowy do karmienia, który także można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą produktów.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel