Kontri w gronie liderów polskiej przedsiębiorczości

2022-02-10
Kontri w gronie liderów polskiej przedsiębiorczości

Od 15 lat dążymy do zadowolenia klientów, a także do tego, by mieli styczność z jak najlepszą obsługą klienta. Kwestią priorytetową jest dla nas również jakość sprzedawanych produktów, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, dostawcami oraz partnerami biznesowymi.

Diamenty Forbes 2022
Diamenty Forbes 2022

Dzięki zaufaniu tysięcy klientów i współpracy całego niesamowitego zespołu możemy pochwalić się prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Doceniono naszą ciężką pracę, co jest dla nas szczególnym uhonorowaniem i za co jesteśmy wdzięczni z całego serca. Daje nam to siłę i chęci do dalszego działania.

Diamenty Forbes 2022 - 2 miejsce w województwie podlaskim

Kolejne wyróżnienie, które utwierdza nas w przekonaniu, że nasze zaangażowanie i konsekwentne realizowanie celów jest zauważane i doceniane. W rankingu Diamenty Forbesa sklasyfikowane są firmy, które zwiększyły najszybciej swoją wartość oraz zanotowały dodatni wynik finansowy. Dlatego niezwykle cieszy nas 2 miejsce w województwie podlaskim, wśród firm o przychodach od 50 do 250 mln zł, i 75 miejsce na liście ogólnopolskiej.

Diamenty Forbes 2022 - 2 miejsce w województwie podlaskim<
Diamenty Forbes 2022 - 2 miejsce w województwie podlaskim

Gazele Biznesu 2021 - 12 miejsce

Zostaliśmy wyróżnieni przez najbardziej autentyczny, a zarazem najpopularniejszy ranking, który skupia się na małych i średnich przedsiębiorstwach, co ważne, odbywa się już od 2000 roku. Obecność w tak wiarygodnym rankingu oznacza, że jako jedna z niewielu firm rozwijamy się niezwykle dynamicznie i jesteśmy spółką, która posiada stabilną pozycję na rynku.

Gazele Biznesu 2021
Gazele Biznesu 2021

Najlepsze sklepy internetowe 2021 Opineo

Zostaliśmy wysoko ocenieni przez serwis Opineo.pl w rankingu Najlepszych sklepów internetowych 2021. Nasi klienci docenili mi.in. szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta czy jakość zapakowania przesyłki. Na podstawie kilku tysięcy zebranych opinii, w kategorii Odzież i obuwie, zajęliśmy wysokie, 8 miejsce.

Ranking Opineo - Najlepsze sklepy internetowe 2021

Dziękujemy wszystkim członkom naszego zespołu, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu. Dziękujemy za docenienie naszej pracy, a także za zaufanie klientów, gdyż bez nich nie byłoby to możliwe. Cieszymy się, że możemy poszczycić się tak niesamowitymi wyróżnieniami. Z dumą dołączamy je do naszej kolekcji nagród.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
pixel