Konferencja Kontri: sztuczna inteligencja w e-commerce

2023-05-22
Konferencja Kontri: sztuczna inteligencja w e-commerce

Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą przez Internet i na bieżąco obserwujemy jak zmienia się rynek, narzędzia oraz klienci. Przez ten okres było wiele przełomowych momentów dla naszej branży m.in. upowszechnienie Internetu, smartfonów czy bankowości elektronicznej. Od kilku miesięcy, świat z zapartym tchem obserwuje możliwości jakie oferuje kolejna przełomowa technologia czyli AI.

Konferencja Kontri: sztuczna inteligencja w e-commerce
Konferencja Kontri: sztuczna inteligencja w e-commerce

Sztuczna inteligencja to nie tylko przyszłość, ale też teraźniejszość e-commerce. Dzięki AI firmy mogą lepiej poznać swoich klientów, dostosować ofertę do ich potrzeb i preferencji, automatyzować i optymalizować procesy sprzedażowe i logistyczne, a także tworzyć atrakcyjne treści i grafiki.

W Kontri rozumiemy, jak ważne może być wykorzystanie AI w naszej branży i jak wiele korzyści może nam to przynieść. Dlatego stawiamy na nowe rozwiązania i ciągłe doskonalenie naszej organizacji, w tym wdrażanie narzędzi opartych na sztucznej inteligencji. Chcemy być na bieżąco z najnowszymi trendami i narzędziami w dziedzinie AI i dzielić się nimi z naszymi pracownikami, tak aby wspomagały ich pracę. Dlatego w połowie kwietnia 2023 roku zorganizowaliśmy wewnętrzną konferencję na temat sztucznej inteligencji i jej zastosowań w różnych obszarach działalności firmy.

Wydarzenie odbyło się w połowie kwietnia na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słoneczna 1, na którym swoje mecze rozgrywa drużyna piłkarska Jagiellonia Białystok.

Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1
Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1

Konferencję prowadzili nasi koledzy - Kacper i Janek, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z ostatnich miesięcy. Przedstawili nam różne aspekty i możliwości wykorzystania AI, omówili kwestie prawne oraz zaprezentowali przykłady zastosowania narzędzi w dziedzinach takich jak:

  • analiza danych
  • marketing i sprzedaż
  • tworzenie i edycja obrazów oraz wideo,
  • SEO i content,
  • komunikacja z klientem
  • automatyzacja procesów
Sztuczna inteligencja w e-commerce - konferencja na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Sztuczna inteligencja w e-commerce - konferencja na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Na konferencji znalazł się również czas na wspólną dyskusję i wymianę doświadczeń między pracownikami. Zachęcaliśmy ich do zadawania pytań, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami, a także do zgłaszania swoich potrzeb i oczekiwań związanych z wykorzystaniem AI w naszej firmie. Otrzymaliśmy wiele cennych opinii i sugestii, które pomogą nam lepiej dostosować nasze obecne rozwiązania do nowych wyzwań. Cieszyło nas zaangażowanie i entuzjazm naszych pracowników, którzy wykazywali duże zainteresowanie tematem sztucznej inteligencji i jej możliwościami.

Sala konferencyjna - Stadion Miejski w Białymstoku
Sala konferencyjna - Stadion Miejski w Białymstoku

Konferencja była początkiem dalszego rozwoju naszych kompetencji i eksperymentowania z nowymi narzędziami AI w naszej pracy. Mamy nadzieję, że dzięki niej nasi pracownicy będą lepiej przygotowani do wyzwań i zmian, jakie niesie ze sobą rozwój sztucznej inteligencji, a także będą mogli czerpać z niej korzyści dla siebie i naszej firmy.

O niektórych efektach naszej pracy ze sztuczną inteligencją będziemy informować, obserwujcie nas na bieżąco. Oto jeden z przykładów artykułu stworzonego przy użyciu AI - Organizacja wesela krok po kroku.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel