Kolekcja na noc - piżamy Italian Fashion

2015-08-13
Kolekcja na noc - piżamy Italian Fashion

W ciągu ostatnich kilkunastu już dni pogoda nas nie oszczędza. To co w ciągu dnia zdaje się koszmarem, w nocy potęguje się jeszcze bardziej. Pewnie niektóre z Was posiadają klimatyzację - to zupełnie zmienia postać rzeczy :) Czy jesteście szczęśliwymi posiadaczami owego sprzętu czy też musicie znosić trudy nocy bez jego pomocy, każda z nas śpi w piżamie damskiej :) Nawet w tak upalne dni, jak te ostatnie, nie śpimy przecież bez nich :) Właśnie dlatego chcę zabrać Was na wycieczkę w krainę piżam, a dokładniej do tej części o nazwie Italian Fashion :)

W najnowszej ofercie producenta znajdziecie propozycje zarówno dla siebie jak i Waszych drugich połówek. Kolorowe niczym tęcza lub pokryte drobnymi wzorami - tak mniej więcej prezentuje się ich przekrój. Koszule nocne utkane drobnymi kwiatami z pewnością spodoba się tym z Was, które cenią sobie wzory i w nich czują się najlepiej. Znajdziecie tam również propozycje w poziome pasy oraz jednolitą w klasycznym szarym odcieniu - wyglądają po prostu ładnie :)

Mężczyźni również znajdą ciekawe modele dla siebie. Zestaw z krótkim rękawkiem oraz spodenkami jest idealnym wyborem na gorące noce, a jeśli zdarzyło by się ochłodzenie, czeka tam na Was zestaw z długim rękawem :) Oczywiście do wyboru macie kilka ciekawych wersji kolorystycznych, także każdy Pan będzie miał w czym wybierać :)

Rzućcie okiem na mój wybór - podobają się Wam propozycje z najnowszej kolekcji? :) Całą kolekcję idealną na noc od marki Italian Fashion znajdziecie pod tym linkiem

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2015
pixel