Idealna sylwetka bez wyrzeczeń?

2014-08-07
Idealna sylwetka bez wyrzeczeń?

Idealna sylwetka bez wyrzeczeń, bez diet i ćwiczeń na siłowni? Otóż tak! Zbędne kilogramy możemy szybko zgubić, a paskudne fałdki wygładzić dzięki nowoczesnej, luksusowej bieliźnie modelującej. Zapoznaj się z naszymi nowościami ;)

ESOTIQ New Body - Slim Shaping Effect!

Przełomowa bielizna modelująca od ESOTIQ! Bielizna modelująca Slim Shaping Effect została wykonana z nylonowych mikro-włókien zawierających mikrokapsułki z aktywnymi składnikami takimi jak kofeina, retinol, witamina E, ceramidy czy wyciąg z aloesu, które nie tylko poprawiają mikro cyrkulację krwi, ale również wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki tej bieliźnie modelującej spalisz zbędną tkankę tłuszczową, znacząco zmienisz efekt "pomarańczowej skórki" oraz wymodelujesz sylwetkę. Aktywne mikrokapsułki zachowują swoje właściwości nawet do stu prań. Rezultaty udowodnione klinicznie! Przekonaj się sama!

KOBIETY PO 28 DNIACH OD UŻYTKOWANIA ZAUWAŻYŁY*/**:

- różnicę w obwodzie - 76%
- znaczące wygładzenie okolic narażonych na cellulit - 63%
- poczucie lekkości - 72%

*wyniki na podstawie badań klinicznych i testów przeprowadzonych przez niezależne laborataria
** przy codziennym noszeniu minimum 8 godzin dziennie

BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA MITEX - kolekcja PURE i LASER CUT

Luksusowa bielizna marki Mitex została stworzona z myślą o kobietach ceniących piękno oraz dyskrecję! Kolekcje zostały wykonane z nowoczesnych, antybakteryjnych i hipoalergicznych dzianin. Każdy z tych produktów cechuje wysoka funkcjonalność podczas codziennego użytkowania, komfort noszenia oraz wysoka jakość. Bielizna nie uciska, nie podlega żadnym odkształceniom, a dzięki silikonowemu wykończeniu wysokich majtek - nie zsuwa się.

Jednym z mitów dotyczących bielizny korygującej jest przekonanie, że możemy ją nosić wyłącznie podczas chłodniejszych dni. Może się nam wydawać, że dodatkowa warstwa pod ubraniem w upalny dzień to prosta droga do udręki i dyskomfortu, a w najgorszym razie zakończona obtarciami lub podrażnieniami skóry. Mogłoby tak być z bielizną syntetyczną, nieprzepuszczającą powietrza... Dlatego Drogie Panie, należy dokładnie sprawdzić bieliznę przed zakupem, przeczytać dokładnie opis, aby móc się cieszyć zgrabną sylwetką przez cały rok! Bielizna modelująca na lato powinna być przede wszystkim wykonana z lekkiego, przepuszczającego powietrze materiału. Niekoniecznie bawełniana, ale zawierająca właściwości higroskopijne i antybakteryjne. Dzięki takim właściwościom będziecie cieszyć się jej wsparciem, nie czując na sobie żadnej dodatkowej warstwy! ;)

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2014
pixel