Finał konkursu Dziewczyna Lata 2022

2022-08-23
Finał konkursu Dziewczyna Lata 2022

Do konkursu zgłosiło się ponad 200 dziewczyn z całej Polski, które marzyły o zdobyciu tytułu Miss. Casting był kilkuetapowy - najpierw zgłoszenia online, selekcja aplikacji, a następnie rozmowa z wybranymi kandydatkami. Ostatecznie do finału konkursu zostało wybranych 16 kobiet w wieku od 18 do 23 lat.

Finał konkursu Dziewczyna Lata 2022 poprzedziło kilkudniowe zgrupowanie w Białymstoku, podczas którego kandydatki brały udział w sesjach zdjęciowych, zabiegach kosmetycznych i pielęgnacyjnych, nagraniach sponsorskich oraz ćwiczyły układy do wystąpienia podczas wydarzenia.

Pretendentki do tytułu Dziewczyny Lata 2022 odwiedziły również salon Kontri w Białymstoku przy ulicy Białówny 6/7. Podczas wizyty skorzystały z profesjonalnej porady naszych brafitterek, które pomogły wybrać kostiumy kąpielowe z bogatej kolekcji marki Vivisence.

Mierzenie modelek - Salon Kontri
Mierzenie modelek - Salon Kontri
Kostiumy kąpielowe Vivisence
Kostiumy kąpielowe Vivisence
Finalistki konkursu Miss Lata z bielizną Vivisence
Finalistki konkursu Miss Lata z bielizną Vivisence

Finałowa gala przyniosła wiele emocji. Kandydatki do tytułu Dziewczyny Lata 2022 prezentowały się przed jury i publicznością w strojach codziennych, sukniach wieczorowych oraz w strojach kąpielowych Vivisence. Publiczność mogła również podziwiać pokazy tańca oraz wysłuchać występów gwiazd polskiej estrady. Na scenie wystąpili Gosia Andrzejewicz, Mateusz Mijał i Doniu. Jednak największe emocje wśród publiki wzbudził pokaz kostiumów kąpielowych Vivisence.

Jury konkursu stanęło przed niezwykle trudną decyzją. Ostatecznie jurorzy ogłosili, że zdobywczynią korony Dziewczyny Lata 2022 została Julia Janiszewska, I wice - Wiktoria Przybylska, II wice - Wiktoria Krawczyk. Podczas ogólnopolskiego finału konkursu wybrano również Dziewczynę Lata Internetu. Na podstawie głosowania na portalu Facebook, największą ilość głosów zdobyła Sandra Kmietowicz. Dziewczyną Lata Publiczności została Wiktoria Przybylska. Serdecznie gratulujemy!

Dziewczyna Lata 2022 laureatki
Dziewczyna Lata 2022 laureatki

Dla zwyciężczyń w poszczególnych kategoriach przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne, w tym bony na zakupy w naszym sklepie Kontri.pl.

Dziewczyna lata - Salon z bielizna Kontri, Białystok
Dziewczyna lata - Salon z bielizną Kontri, Białystok ul. Białówny 6/7
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022
pixel