Eleganckie kolorowe bluzeczki

2015-07-30
Eleganckie kolorowe bluzeczki

Jesteśmy na przełomie lipca i sierpnia. Zdawać by się mogło, że będziemy się czuć jak w krajach Afrykańskich - temperatury przekraczające 30-kilka stopni, żar lejący się z nieba... Nic z tych rzeczy, przynajmniej w ciągu kilkunastu ostatnich dniach. Deszcz, temperatury w okolicach 20 stopni i mocny wiatr - tak pokrótce można opisać, co działo się w pogodzie w Polsce ;) I tak sobie pomyślałam, że to doskonały moment, aby pokazać Wam coś, jaka odzież damska przyda się na właśnie takie dni - kolorowe bluzeczki :)

Wśród kolekcji bluzeczek znajdziecie szeroki przekrój modeli. Marka Makadamia ma doskonałe propozycje na nieco chłodniejsze dni. Bluzka typu "narzutka" jest nieodzownym elementem stroju podczas dni, kiedy temperatura zmienia się z każdym powiewem wiatru. Możecie schować ją do torby i zapomnieć, że ją macie do momentu, kiedy zrobi się Wam chłodniej. Oprócz bluzeczek w sportowym stylu, czekają na Was również takie, które sprawdzą się na spotkaniach w pracy lub na przykład podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Elegancka propozycja od marki Figl sprawdzi się wtedy, kiedy będzie nieco cieplej. Lekka i przewiewna, a przy tym po prostu śliczna :) Subtelny róż i małe ptaszki na całej bluzeczce - to musi się spodobać :)

Poniżej zamieściłam mój wybór. Co o nich sądzicie? Czekam na Wasze komentarze z opiniami, które najbardziej się Wam podobają. Jeszcze jeden powód, dlaczego kolorowe bluzeczki są doskonałym wyborem na pochmurne dni - kiedy brak Wam słońca właśnie dzięki nim możecie rozświetlić swój dzień :)

PS. Jaki jest Wasz ulubiony typ bluzeczek - sportowe czy eleganckie? Piszcie :)

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2015
pixel