Biustonosz push up - sprawdź, jak go odpowiednio dobrać

2021-07-26
Biustonosz push up - sprawdź, jak go odpowiednio dobrać

Biustonosz push up to stanik o osobliwych właściwościach. Jego rolą jest zebranie i podniesienie piersi, przez co stają się pełniejsze. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju stanik – gdy tylko pojawił się w sklepach z bielizną – szybko znalazł wiele zwolenniczek.

Stanik push up – jak wygląda?

To, jak wygląda biustonosz push up, determinuje jego funkcja. Tego rodzaju stanik musi mieć odpowiednią konstrukcję – po to, aby biust wyglądał na optycznie większy. Różnica widoczna jest przede wszystkim w budowie miseczek – w przeciwieństwie do klasycznych staników, mają one specjalnie uformowane wkładki. Dzięki temu nie tylko powiększają piersi, ale właściwie je zbierają i uwydatniają.

Biustonosz push up Mat Asti 3200/11
Biustonosz push up Mat Asti 3200/11

W ofercie znaleźć można nie tylko klasyczne staniki tego typu, ale również biustonosze push up z miseczką formowaną termicznie. Wykonane z materiałów zmieniających się pod wpływem ciepła, jeszcze lepiej dopasowują się do kształtu piersi.

Biustonosz push-up Gorteks Opal/B5
Biustonosz push-up Gorteks Opal/B5

Stanik push up a biustonosz super push up – czym się różnią?

Chociaż standardowy stanik push-up jest w stanie optycznie powiększyć piersi, biustonosz super push up to wyjście naprzeciw jeszcze większym oczekiwaniom kobiet. Tego typu modele zapewniają jeszcze bardziej spektakularne efekty. Jest to zasługą jeszcze bardziej wypełnionej miseczki, za co mogą odpowiadać dodatkowe wkładki. Specjalnie profilowane wypełnienie sprawia, że stanik super push-up może powiększyć obwód nawet o 6 cm.

Biustonosz super push up Vivisence 1041
Biustonosz super push up Vivisence 1041

Jak dobrać stanik push up?

Są kobiety, które – aby uzyskać zadowalające efekty – wybierają zbyt małe rozmiary biustonosza. Za wąski obwód i zbyt ciasne miseczki nie tylko nie zapewnią komfortu, ale mogą przyczynić się do dolegliwości bólowych. Dlatego najpierw trzeba dowiedzieć się, jak dobrać stanik push up, aby gwarantował wygodę i pięknie podkreślał niewielkie piersi.

  • Zmierz swój obwód pod biustem.
  • Zmierz swój obwód w biuście.
  • Zanotowane wyniki zweryfikuj z tabelą producenta.

Czytaj więcej: Jak dobrać rozmiar biustonosza?

Wiele kobiet z małym biustem rezygnuje z tego typu modeli – zastanawiają się one, czy stanik push up jest zdrowy. Owszem, nie wyrządzisz nim szkody piersiom – o ile zdecydujesz się na właściwy rozmiar stanika.

Rozmiar rozmiarowi nie jest równy, dlatego warto przed każdym zakupem dokonywać pomiarów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że stanik od konkretnego producenta zostanie dopasowany do wielkości twojego biustu.

Po czym poznać, że biustonosz push up jest dobrze dobrany?

W dobrze dobranym biustonoszu push up będziesz czuć się niezwykle kobieco, a przy tym komfortowo. Warto jednak przy tym zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów – głównie to, jak stanik będzie się układał.

  • Pas biustonosza nie może być ani za ciasny, ani za luźny. Nie powinien też „wędrować” przy podnoszeniu rąk do góry. Musi dobrze przylegać do ciała.
  • Miseczki stanika będą dobrze dobrane wtedy, gdy piersi delikatnie będą od siebie oddzielone. Powinny obejmować całą pierś, ale bez wrażenia uciskania.

Pamiętaj! Za podtrzymywanie piersi odpowiada przede wszystkim pas, dlatego stanik push up bez ramiączek powinien trzymać się bez problemu. Jeżeli tak się nie dzieje, prawdopodobnie pomiar obwodu pod biustem nie został prawidłowo wykonany.

Właściwie dobrany biustonosz push up sprawi, że będziesz bez skrępowania zakładała sukienki z głębokim dekoltem.

Biustonosz push up – tylko dla kobiet o małych piersiach?

Po biustonosze super push up najczęściej sięgają kobiety, których problemem jest zbyt mały biust. Okazuje się jednak, że tego rodzaju staniki polecane są również paniom z biustem średniej wielkości – szczególnie wtedy, gdy piersi są mało jędrne i delikatnie opadają. Właściwie dobrany model stanika pozwoli na przywrócenie atrakcyjnego wyglądu, dodając seksapilu.

Jeśli już wiesz, jak dobrać biustonosz push up, czas wyruszyć na zakupy. W asortymencie Kontri.pl – jak zawsze – znajdziesz szeroki wybór modeli renomowanych producentów. Wybieraj wśród staników dostępnych w klasycznych odcieniach, jak również zaskakujących kolorach.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
pixel