2 miejsce Kontri.pl w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2023

2023-10-13
2 miejsce Kontri.pl w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2023Ranking opineo 2023

Nagrody Opineo 2023 - Kontri.pl na podium najlepszych sklepów internetowych!

Opineo to ceniony polski portal, który od lat służy konsumentom jako przewodnik podczas zakupów online. Setki tysięcy opinii dodawanych przez internautów pozwalają na dokładną ocenę sklepów internetowych, produktów i firm. Dzięki Opineo, klienci przed dokonaniem zakupu mogą uzyskać pewność co do jakości produktu lub usługi, bazując na autentycznych doświadczeniach innych użytkowników.

Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy zostać wyróżnieni przez portal Opineo - lidera w branży opinii online, który corocznie przyznaje nagrody najlepszym sklepom internetowym. Nagrody te przyznawane są na podstawie precyzyjnych kryteriów, które uwzględniają jakość obsługi klienta, asortyment, terminowość dostaw oraz autentyczne opinie klientów.

Sklep Kontri.pl - laureat w kategorii Odzież i obuwie rankingu Opineo 2023
Sklep Kontri.pl - laureat w kategorii Odzież i obuwie rankingu Opineo 2023

Podium w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2023

2 miejsce Kontri.pl - Ranking Najlepszych Sklepów Internetowych Opineo 2023.
2 miejsce Kontri.pl - Ranking Najlepszych Sklepów Internetowych Opineo 2023

Każdego roku portal publikuje ranking zaufanych sklepów, wskazując tym samym liderów rynku e-commerce w Polsce. Te prestiżowe nagrody to nie tylko chwila chwały dla laureatów, ale przede wszystkim dowód uznania ze strony klientów. W rankingu za rok 2023 nasz sklep z bielizną damską miał zaszczyt znaleźć się na drugim miejscu wśród polecanych sklepów internetowych z odzieżą damską!

Jako wiodący gracz na rynku e-commerce, zawsze stawiamy na jakość obsługi i zadowolenie klienta. Dążymy do tego, by oferować konkurencyjne ceny, bogaty asortyment oraz szybką i bezproblemową dostawę. Wszystko po to, aby każdy zakup był dla naszych klientów przyjemnością.

Odznaki Kontri.pl - słuchamy naszych klientów

Odznaki Kontri.pl - słuchamy naszych klientów
Odznaki Kontri.pl - słuchamy naszych klientów

Dla naszej firmy to nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim dowód na to, że ciężka praca i zaangażowanie, przynosi oczekiwane rezultaty. Jest to dla nas szczególnie cenna nagroda, ponieważ odzwierciedla ona poziom zaufania i zadowolenia naszych klientów, co zawsze było dla nas priorytetem. Z dumą będziemy ją prezentować wśród innych otrzymanych nagród.

Chcielibyśmy z tej okazji podziękować naszym pracownikom, którzy codziennie wkładają wiele serca i energii w swoją pracę, dbając o to, by każdy klient czuł się wyjątkowo. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dziękujemy za każdą opinię i zaufanie, które nam okazujecie. Dzięki Wam Kontri.pl jest na szczycie!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023
pixel