15 urodziny Kontri - świętuj razem z nami!

2021-06-14
15 urodziny Kontri - świętuj razem z nami!

Ależ rozpiera nas duma! W tym roku obchodzimy 15 urodziny. Naprawdę nie wiemy, kiedy minął ten wspaniały czas. Chcemy więc aby nasi Klienci świętowali razem z nami, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek z okazji naszego jubileuszu! Więcej informacji znajdziecie poniżej oraz na stronie naszego sklepu w najbliższych dniach.

Od 15 lat jesteśmy dla Was

Firma Kontri powstała w czerwcu w 2006 roku. Przez ten czas mieliśmy okazję podejmować mnóstwo rozwijających współprac oraz realizować różnorodne plany i projekty. Od samego początku dbaliśmy o to, aby nasze produkty były najwyższej jakości, stawialiśmy na pełen profesjonalizm i przede wszystkim pasję.

Jako, że czerpiemy przyjemność z tego, co robimy, wciąż urozmaicaliśmy nasz asortyment. Zaczynaliśmy od bielizny, która oczywiście nadal jest niezwykle ważną częścią naszej marki, lecz z czasem poszliśmy o krok dalej. Aktualnie w naszej ofercie znajdą Państwo również naturalne, najwyższej jakości kosmetyki, czapki i szaliki, szlafroki, wyjątkowe akcesoria i dodatki oraz wiele innych.

Nagroda Diamenty Forbes 2021
Nagroda Diamenty Forbes 2021

Korzystając z okazji, chcemy również wspomnieć o docenieniu nas przez prestiżowy magazyn Forbes, gdzie dwukrotnie znaleźliśmy się wśród laureatów Diamentów Forbes 2021. Wzięto pod uwagę nasze osiągnięcia, odpowiednie zarządzanie finansami oraz wiarygodność Dodatkowo zostaliśmy również laureatami rankingu Gazele Biznesu, gdzie doceniono nas za dynamiczny rozwój i innowacyjność.

Mamy dla Was moc prezentów!

Posiadamy świadomość tego, że bez naszych Klientów nasz sklep nie istniałby. Codziennie chcemy dawać Wam najwyższą jakość oraz jak najbardziej profesjonalną obsługę. Przyjemne i satysfakcjonujące zakupy to dla nas priorytet! Wasze pozytywne komentarze, ponowne zakupy oraz polecanie naszej firmy swoim bliskim daje nam mnóstwo radości i wiary w to, że to czym się zajmujemy ma ogromne znaczenie.

Dlatego w ramach podziękowania za zaufanie i wsparcie, mamy dla Was moc prezentów! Świętujcie razem z nami, korzystając ze specjalnych rabatów i całkowicie darmowych rozdań produktów.

Kontri - konkurs urodzinowy na Instagramie
Kontri - konkurs urodzinowy na Instagramie

Po pierwsze przygotowaliśmy szalone zniżki, które sięgają nawet 70%! W atrakcyjnych cenach znajdziecie biustonosze, stroje kąpielowe, kosmetyki oraz męskie kolekcje. Obserwujcie naszą stronę i aktualne promocje.

Po drugie mamy dla Was konkurs! Wejdźcie na naszego Instagrama (nazwa: kontri.pl) i odnajdźcie post konkursowy. Polubcie go oraz opiszcie w komentarzu swoje najwspanialsze wspomnienie z wakacji, które zapadło Wam w pamięć. Najciekawsze historie nagrodzimy seksownym kompletem bielizny Obsessive.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z promocji i konkursu. Dziękujemy, że jesteście! Sto lat dla Was i dla nas :)

Zespół Kontri

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021
pixel